Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    10
Yok yav. Sen daha 1'inci aşamadasın ama sonu belli bu işlerin. :( Senin üzülmeni istemiyoruz efenim. Velev ki sürekli kazansan bile bu tarz kazanılan paraların mutluluk getirmediği aşikar.:oleyo: Milli Piyango kazananları en büyük şahidim.:D
Kazandığı parayı harcama gibi bir düşüncesi olmayan biri olarak numuneliğimdir. :oleyo2: Kazansam da kuruşunu harcayacağımı sanmıyorum. Bugüne kadar istifçi gibi biriktirdim anca. :(

Kazandığı parayı harcama gibi bir düşüncesi olmayan biri olarak numuneliğimdir. :oleyo2: Kazansam da kuruşunu harcayacağımı sanmıyorum. Bugüne kadar istifçi gibi biriktirdim anca. :(
Bu harcamama konusu kesinlik ifade eden bir durum değil ki. Fikrini değiştirmen anlık bir olaya bakar. :) Bir de ne bileyim iddia falan insanı sömürüyor biraz. Rahat rahat bir maç izleyemiyorsun. Ne kadar takmıyorum desen, benim için önemsiz şeyler falan desen de mutlaka olmasını istediğin bir taraf oluyor. O yüzden iddia zararlı efenim.:mincika::oleyo2:

Bu harcamama konusu kesinlik ifade eden bir durum değil ki. Fikrini değiştirmen anlık bir olaya bakar. :) Bir de ne bileyim iddia falan insanı sömürüyor biraz. Rahat rahat bir maç izleyemiyorsun. Ne kadar takmıyorum desen, benim için önemsiz şeyler falan desen de mutlaka olmasını istediğin bir taraf oluyor. O yüzden iddia zararlı efenim.:mincika::oleyo2:
Ula hayatımda kendime aldığım (zorunluluklar haricinde) tek şey 11. doktorun sonik tornavidası. :oleyo2:

Şöyle söyleyeyim. Bu hayatta sahip olmak istediğim hiçbir şey yok. Mesele para değil yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık