Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    17
Bu Harden tam hırsız ya. Bir ben mi nefret ediyorum şu adamdan?
Ben nefret etmiyorum hatta oyun stilini çok beğeniyorum, izlemekten zevk alıyorum ama şu faul almak için attığı taklalardan da nefret ediyorum tabi :D Ama ondan çok Chris Paul, bu şeyi o daha çok abartıyor ve ilaveten acayip çirkef. Maalesef. Lige ilk girdiği zamanlardan itibaren hep en sevdiğim oyunculardan olmuştur, kaybettikçe bozuldu. Eski New Orleans takımında çok sempatikti mesela.

Ve genel olarak Houston çirkef bi takım, o taraflarını hiç sevmiyorum.

Ben nefret etmiyorum hatta oyun stilini çok beğeniyorum, izlemekten zevk alıyorum ama şu faul almak için attığı taklalardan da nefret ediyorum tabi :D Ama ondan çok Chris Paul, bu şeyi o daha çok abartıyor ve ilaveten acayip çirkef. Maalesef. Lige ilk girdiği zamanlardan itibaren hep en sevdiğim oyunculardan olmuştur, kaybettikçe bozuldu. Eski New Orleans takımında çok sempatikti mesela.

Ve genel olarak Houston çirkef bi takım, o taraflarını hiç sevmiyorum.
Ya abi rakibin pozisyon hatasından üstüne gidip faul alırsın da atışı yaptıktan sonra ayağını bilerek adama takıp faul almak hangi seviyede adilik? Bunu yiyen hakemler de var onlar ayrı mesele. Oruçlu oruçlu sövüyoruz arkadaş deli etti beni.

Abi Harden çıldırdı ve çok haklı ya :D Başında Klay gibi bi adam var switch yaptığında karşına gelebilecek adamlar Green ve Durant.. en iyi seçeneğin Curry'ye gidip sarılıyorsun ki o bile ligdeki çoğu kişiden iyi savunuyor ve adam seri boyunca Harden savunmaktan savunmasını geliştirdi resmen :hhh:

Edit: Genelde büyük maçlarda çok fena çuvallayan Harden tüm bunlara rağmen iyi mücadele ediyor, takdir ettim.

Durant izolasyon oynamadıkca takım daha ritimli, sakal'da iyi oynuyo çok da iyi şut soktular ama kaçmaya başlayınca yetişti Warriors.

Curry piste çıktı çocukları pistten alalım :D İlk periyot 17 sayı geride olan Golden güzel kapattı arayı 2 çeyrekte. Hadi devamı gelsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık