Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
zor soru cidden şöyle kabaca bir hesap yaptım bu çıktı şıklardan
3. raikage<4. hokage<madara<1. hokage<tobi
4. hokage 3. raikageden hızlı, gerçi 3. raikagenin kara yıldırım tekniği durumu değiştirebilir
madarayıda edo madara olarak almadım ve her fırsatta bas bas bağrıyorlar 1. hokage>madara diye
1. hokageninde 4. den güçlü olduğu şüpheli hatırladığım kadarıyla 4. bütün hokageleri geçmişti.
ama nasıl bakarsak bakalım tobi en güçlüsü. Şu an tobiyle kapışabilecek edo madaradan başka biri varsa o da narutodur ki naruto bile onca power up a rağmen destek almak zorunda kaldı.

Ankette Minato demiştim ( duygusal davranarak )
Ama şuan gücünü tam bilmesekte , göreceklerimizi tahmin ederek ve mantıklı yaklaşarak bakarsak Tobi diyorum. Neden mi ?

-Tobi serinin ana karakteri olan Naruto ile vs'de. Üstelik Naruto'nun yanında yine serinin önemli karakterleri var Kakashi-Gai gibi. Bunlara ek olarak yanına gelecek olan arkadaşları + Bee. Bu grup 5 kageden daha güçlü sanırım herkes bana katılır.

Savaştan önce Kabuto büyük kozunu göstermişti Tobi'ye yani Madara'yı. Eğer endişelenmiş olsa yani Madara'yı kendisine karşına tehdit olarak görmüş olsa orada kabuto'nun işini bitirirdi. Bunu yapmıyor ve Kabuto'nun teklifinin kabul edip savaştan sonra Kabuto'nun istediği şeyi vereceğine dair söz veriyor.

Madara'da senju geni var büyük bir olasılıkla bu Tobi'de de vardır ve bilmediğimiz çok farklı Rinnegan güçlerine sahiptir. Sadece ve sadece Naruto'nun rakibi olması nedeniyle bile en güçlü kişidir. ( üstelik mangada sürekli vurgulanıyor Naruto babasını geçti diye )

Madara'da senju geni var büyük bir olasılıkla bu Tobi'de de vardır ve bilmediğimiz çok farklı Rinnegan güçlerine sahiptir. Sadece ve sadece Naruto'nun rakibi olması nedeniyle bile en güçlü kişidir. ( üstelik mangada sürekli vurgulanıyor Naruto babasını geçti diye )
İhtimal değil, Tobi'de Senju geni var.

Bu Tobi, Madara'dan korkuyor beyler bunu bir kenara koyalım önce. Adam Kabuto'yla bile iş birliğine girdi arkasından oyun yapacağından emin olduğu halde. Madara sakat adam.

Ama bu sakat adam da kendisi itiraf ediyor Hashirama benden daha iyiydi diye. Tobi'nin hangi gücünün açılmasını bekliyoruz biz onu anlamadım. Şu saatten sonra atsa atsa Izanami atar, onun da ne olduğunu bilmiyoruz.

Bu Tobi, Madara'dan korkuyor beyler bunu bir kenara koyalım önce. Adam Kabuto'yla bile iş birliğine girdi arkasından oyun yapacağından emin olduğu halde. Madara sakat adam.

Ama bu sakat adam da kendisi itiraf ediyor Hashirama benden daha iyiydi diye. Tobi'nin hangi gücünün açılmasını bekliyoruz biz onu anlamadım. Şu saatten sonra atsa atsa Izanami atar, onun da ne olduğunu bilmiyoruz.
Tobi'nin tek açacağı şey kaldı 10 kuyruğu yapmak. Ama onu yapabileceğini sanmıyorum. Bir şeyler olacak ve engellenecek (bence). Tobi'ye yar olmayacak 10 kuyruk benim görüşüm bu yönde, eğer ki 10 kuyruğu yapmayı ciddi ciddi düşünseydi şimdiye yapmıştı, gidip naruto ile yakan top oynamakla neden uğraşıyorsa artık.

güç dengesi şu an o kadar saçma ki kime yönelsen onun bunun dnası çıkıyor yada şundan bundan göz çalmalar,bu yüzden %100 doğal konohanın yağız delikanlısı 4.reyize seve seve oyumu verdim.

not: Pişman değilim gene olsa gene veririm.

Eğer yaşasaydı minatoydu bence ama hashirama en güçlüsü.
İlerde naruto en güçlü olacak açık zaten.
Madara bence Tobiden güçlüdür görüğüm kadarıyla
Hashirama ile Edo madara denktir madara şu an hashirama ile savaşsa kazanamaz ama kaybetmezde hashirama yenilmez bir karakterdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık