Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Danzo boş biri mi, Shisui onu ve anbu ekibini öldürmek istemediğinden olmuştur o olay. Birde gençlik zamanları yani
Varsayım üzerine güçlü diyorsunuz yani yaşasaydı , Danzo olmasa yaşasa Madara süründürürdü zaten kaderi değişmez. Benim varsayımım tabi bu.

Varsayım üzerine güçlü diyorsunuz yani yaşasaydı , Danzo olmasa yaşasa Madara süründürürdü zaten kaderi değişmez. Benim varsayımım tabi bu.
Varsayımdan çok olacağı oydu, ileride ustalaştığında ve piştiğinde akıp gideceği besbelli, sırf itachi ve sasuke'ye bakmak yeterli bunun için. Hele birde kimsede olmayan o genjutsu yeteneği ile...

Danzo’nun kurbanı olan adam değil miydi bu. Danzou aldı gözünü sonra intihar etti.
Shisui orda danzoya saldırmadı bile çünkü saldırırsa hain olarak anılacak. Uchihalar zaten gözetim altındaydı birde danzoya saldırsaydı danzonun işine gelirdi o yüzden kaçmaya çalıştı.

Bence potansiyel olarak obito hepsinden üstün ve adamı shinobi birliği birlikte zor indirdi ki obito istese yenerdi kakashi ne yapmaya çalışıyorsun gibi imaları var dı ki narutonun da kendisi gibi oldugunu görmek için bilerek ağırdan aldı.. bir nevi pişmanlık duygusu yüzünden narutoya sardı o da onun sonunu getirdi. Belki de naruto'da en sevmediğim olaydır, narutonun sürekli insanları saf kötüleri bile etkileyip kendi tarafına çekmesi bknz nagato olayı..

Kakashi'ye sol gözünü vermeseydi acaba bu karakteri nasıl yeneceklerdi çok merak ediyorum. Adam dokunulmaz, tek sıkıntı minato olurdu. Ama obito'nun rikodou modunda rakibi yoktu bence.

Kaguya rezaletini saymıyorum bile tek yapabildiği devasa boyutlar açabilmekti ve devasa derecede çakrası olmasıydı. Ama ne yapabildi koca bir hiç.

1- Obito
2- Tobirama
3- minato
4- nagato
5- jiraiya
6- hiruzen
7- killer bee
8- üçüncü raikage
9- itachi
10- gai (7 kapı)

Ems Madara ve üstündekileri koymadım.
_____

naruto manga sonunda sasukeden baya güçlüydü. Naruto dövüşürken sadece meteor yoketmek için 6 tane bijuudama rasenshuriken atarken sasukeye karşı bu teknikten 1 tane yapmaya bile hali yoktu. Kurama chakra toplayınca anca 1 tane yapıp yanında FRS yaptı.
Sasuke ise kurama dışında tüm bijuuların chakrasını emdi ve bu chakrayı indra okuna harcamasına rağmen narutonun jutsusuna anca eşit geldi. İkisi tam güçte olsaydı naruto ezip geçerdi orda.

Sasuke daha rinnegan kullanmayı öğrenememişti. İlerde öğrenirse belki yine eşit olurlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık