Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Sadece bu amv'yi izleyerek bile Itachi ve Jiaraya'nın ne kadar yürek burkucu olduğunu anlayabiliriz. Minato ve Obito'yuda çok severim. Naruto karakterleri bir efsane dostum :)))

Jiraiye serinin Akatsuki ile birlikte bel kemiği
ve gördüğümüz belkide en babacan Naruto karakteri
Minato Konohanın Sarı Şimşeği coolluk desen var güç desen var fedakarlık desen var serinin en güzel tasarlanmış karakterlerinden
Akatsukideki Kisama(köpek balığı) kim ne derse desin adam bilgi vermemek için bildiğin harekeri yaptı.
Gai anlatmaya gerek yok cidden çok kral bir adam.
İtachi yaptıkları doğrumu değilmi ben bile emin değilim ama kendisi seriye büyük yön veren ve vatan sevgisi kardeşlik nedir bize öğreten ve çektiği acılara ortak eden bir karakterdir.
Bunlar arasında bir seçim yapmam yapamam hepsi adamlığın kitabını yazmıştır bana göre...

Jiraiye serinin Akatsuki ile birlikte bel kemiği
ve gördüğümüz belkide en babacan Naruto karakteri
Minato Konohanın Sarı Şimşeği coolluk desen var güç desen var fedakarlık desen var serinin en güzel tasarlanmış karakterlerinden
Akatsukideki Kisama(köpek balığı) kim ne derse desin adam bilgi vermemek için bildiğin harekeri yaptı.
Gai anlatmaya gerek yok cidden çok kral bir adam.
İtachi yaptıkları doğrumu değilmi ben bile emin değilim ama kendisi seriye büyük yön veren ve vatan sevgisi kardeşlik nedir bize öğreten ve çektiği acılara ortak eden bir karakterdir.
Bunlar arasında bir seçim yapmam yapamam hepsi adamlığın kitabını yazmıştır bana göre...
Kisama değil Kisame.Kisama küfürdü yanlış hatırlamıyorsam :D

Sarutobi Hiruzen. Başarılı mıdır değil midir tartışmalı, ama söylendiği gibi köyü Danzou'ya teslim etmedi, aksine o başa geçmesin diye ölene kadar köyün başında durdu. Saf ve başarısızdı, ancak çok iyi bir kalbi vardı ve Jiraiya-Tsunade gibi ninjaları eğitti, Naruto-Minato gibilerinin yetişmesine ön ayak oldu. Ateşin iradesini temsil eden, harika bir insandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık