Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Unknown

Valla bence HxH 100 bölüm daha devam etse çok rahat Vanpiysi tokatlardı.
Hxh manga olarak hiçbir zaman OP nin yanına yaklaşamaz. Mangada sadece konu değil çizimlerde önemli.. Animesi olmasa kimse Hxh nin yüzüne bakmazdı.. Çizer olarak başka biri ele alırsa seriyi dediğin gibi OP yi katlayabilirdi.

Hxh manga olarak hiçbir zaman OP nin yanına yaklaşamaz. Mangada sadece konu değil çizimlerde önemli.. Animesi olmasa kimse Hxh nin yüzüne bakmazdı.. Çizer olarak başka biri ele alırsa seriyi dediğin gibi OP yi katlayabilirdi.
Şöyle söyleyim,ben çizimlere ve şekle önem vermem.Ama o çizimleri,ya da müzikleri falan klasman dışı düşünecek olursak böyle bir sonuca vardım diyebilirim.

Unknown

Şöyle söyleyim,ben çizimlere ve şekle önem vermem.Ama o çizimleri,ya da müzikleri falan klasman dışı düşünecek olursak böyle bir sonuca vardım diyebilirim.
O zaman gideceksin kitap okuyacaksın mangada çizim önemlidir. Hikaye olarak geçer diyebilirsin ama manga olarak geçer diyeceksen çizimi içine katman gerekir. Ki bura konusu değil cevap falan gelicekse uygun bir yerden devam edelim.

aynen oyle! Maalesef cizimleri bes para etmez. okuyamadigim mangalardan birisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık