Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Mangasını tekrar okuyabileceğim bir yer var mı ? Eskiden turkcraft vardı şimdi bulamadım.
Telif nedeniyle Türkiye'de her yerden kaldırıldı. Mangadex'e bir şey yapamıyorlar. Orada var ama 90-240 arası daha önce hiç çevrilmediği için orada da yok.
Şunu da diyeyim Naruto'nun Türkçe çevirisi eski olduğu için sayfalar çok kötü durumda. Hele ilk kısmın sayfa kalitesi yerlerde. Orijinal taramalar mangalife'de var. Oradan bakabilirsin, Kişimoto bir şonen için fazla iyi çizmiş. Ama Türkçe çeviride kullanılan taramalar hakikaten çok kötü.

Telif nedeniyle Türkiye'de her yerden kaldırıldı. Mangadex'e bir şey yapamıyorlar. Orada var ama 90-240 arası daha önce hiç çevrilmediği için orada da yok.
Şunu da diyeyim Naruto'nun Türkçe çevirisi eski olduğu için sayfalar çok kötü durumda. Hele ilk kısmın sayfa kalitesi yerlerde. Orijinal taramalar mangalife'de var. Oradan bakabilirsin, Kişimoto bir şonen için fazla iyi çizmiş. Ama Türkçe çeviride kullanılan taramalar hakikaten çok kötü.
Bende az önce bu sayfayı buldum.Zaten son savaşı okumak istiyordum sadece.O da var gibi duruyor yeterli bana.

Teşekkür ettim.:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık