Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

@FistofLove dostum veya abim kusura bakma ama seninle çok farklı düşünüyoruz. Hiruzen'i seviyor olabilirsin saygı duyarım pek tabii lakin hiç sevebileceğim türde birisi değil. Dediklerine genel olarak cevabım bir önceki mesajımla aynı değişmeyecek duygu, düşünce ve hisler bunlar bende kuvvetli ihtimal.
Ben duygumdan bahsetmedim ya da sen duygunu değiştir diye de bunları anlatmadım.

Sadece yanlış bilgileri ve de çifte standartı göstermek istedim yoksa istediğin kadar sevme elbette :D :D Beni bağlamaz. Ancak o mantıkla Minato da kötü biri, Kushina da , Jiraiya da , Kakashi de :D O yüzden Hiruzen'i Naruto üzerinden eleştirmek biraz saçma ki kaldı ki Naruto'ya olan etkisini burada mangadan kanıtlarla aktardım.

Politikalalarına gelince Orochimaru konusu hariç bariz bir hatası olmadı. Tartışılabilir şeyler yaptı ancak ayan beyan hata denilebilecek tek şey Oroc olayı idi onun da bedelini ödedi zaten.

Lakin bir şeye cevap vereceğim savaş esnasında Hiruzen, Minato ve Naruto yan yanayken sorun yaratmadılar demişin doğru anladıysam eğer savaş anında dünya kıyamete giderken bu tartışmaya girmelerini mi bekledin gerçekten? Hiç sanmıyorum...
Savaş bittikten sonra da olmadı, öncesinde de olmadı. Savaş esnasında Minato, Naruto'nun kız arkadaşını sormayı biliyordu yani :D Sanki aralarda gündelik konuşmalar hiç olmuyordu. Ayrıca cımbız yapmana gerek yok. Minato, Naruto'yas ilk göründüğünde de bu sorun olmadı, Kushina göründüğünde de sadece savaş örneğini almana gerek yok.

Bütün hikaye Tobirama Senju nun karanlık sanatlarda ustalaşıp Edo Tensei yi icat etmesinin habisliğine bağlandı gitti ya.
Zamanda yolculuk jutsusunu kullan Tobirama nın kafasını kes geri gel sonra kimsesiz kalan Obito yu dördüncü ninja savaşında Zetsu yla beraber evirip çevirip dövsünler. Bitti gitti. Kakashi de Obito nun dayak yemiş bedenini Konoha ya götürürdü. Bakardı ona.
Kishimoto Pokemon ve The Walking Dead seviyor diye anlamsız bir 200 bölüm okudum :( zombisine tükürdüğümün mangası

Baş düşman Orochi olmaya devam etmeliydi. Hinata nedir ya Sakura' yla evlen daha iyi. Sasuke de Karin' i götürürdü. Sonu zaten pek beğenmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık