Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

O bölümler komikti harbiden ama Naruto Part 2'de (Part 1'e kıyasla) baya zekileşmişti, hakkını da yememek lazım şimdi. Zaten adamın 2.5 yıllık arada ihtiyacı olan şey güç eğitimi değil (onu hızlıca toparladı Shippuden'de), mental yönlendirme ve olgunlaştırılmaydı, Jiraiya'nın da o konuda başarılı olduğunu düşünüyorum.
Naruto dövüş içinde çok zeki bir adam. Bunun ilk örneğini goku'da görmüştük mesela o zaman da şaşırmıştım epeyi. Sosyal hayatta biraz kalın kafalılar ama yapacak bir şey yok shounen sonuçta. Jiraiya'nın eğitimi bence de çok değerliydi. Şimdi düşününce element öğretmekte de yardımcı olabilirmiş aslında ama geçti gitti artık :D

@carpe d. em gel buradan gömmeye devam hem spo butonuyla da uğraşmayız akleleeö. @Kenshiro da kovdu bizi :artiz:

Ya abi şöyle bir replik bile hatırlıyorum ben

"Sasuke seni geri getireceğim, geri gelene kadar döverim, eğer kollarımı kesersen seni sonuna kadar tekmelerim, eğer bacaklarımı kopartırsan seni sonuna kadar ısırırım, eğer çenemi çıkartırsan ölene kadar kötü kötü bakarım"

Bu nedir Allasen? Hayırdan anlamayan tacizci Türk erkeği gibi.

Luffy hiç öyle mi? Usopp gidiyorum leyn çektiğinde attı dayağı tamam defol git gidiyorsan dedi saldı.

@carpe d. em gel buradan gömmeye devam hem spo butonuyla da uğraşmayız akleleeö. @Kenshiro da kovdu bizi :artiz:

Ya abi şöyle bir replik bile hatırlıyorum ben

"Sasuke seni geri getireceğim, geri gelene kadar döverim, eğer kollarımı kesersen seni sonuna kadar tekmelerim, eğer bacaklarımı kopartırsan seni sonuna kadar ısırırım, eğer çenemi çıkartırsan ölene kadar kötü kötü bakarım"

Bu nedir Allasen? Hayırdan anlamayan tacizci Türk erkeği gibi.

Luffy hiç öyle mi? Usopp gidiyorum leyn çektiğinde attı dayağı tamam defol git gidiyorsan dedi saldı.
Talk no jutsu en güçlü tekniği ve burada talk nojutsunun kekekezban erkek versiyonunu kullanmış :)
7. Takımda ucundan bir Naruto var ısındığım gerisi hiç olmasa da olurdu benim için :/
Önceden de demiştim Naruto ve Sasuke arasında da diğer arkadaşlarına nazaran çok özel şeyler yaşanmamıştır da bence. Ama onun yüzünden zibilyon defa tüm ülkeyi arkadaşlarını riske attı bizim Naruto. Shikamaru ve Lee az daha güçlerini birleştirselerdi de şunları bir temiz pataksalardı çok hoşuma giderdi. Ne yazık ki biri tembel biri de jutsusuz. :D

Talk no jutsu en güçlü tekniği ve burada talk nojutsunun kekekezban erkek versiyonunu kullanmış :)
Öff yazarken istemsizce arabesk çaldı kafamda.

Önceden de demiştim Naruto ve Sasuke arasında da diğer arkadaşlarına nazaran çok özel şeyler yaşanmamıştır da bence. Ama onun yüzünden zibilyon defa tüm ülkeyi arkadaşlarını riske attı bizim Naruto. Shikamaru ve Lee az daha güçlerini birleştirselerdi de şunları bir temiz pataksalardı çok hoşuma giderdi. Ne yazık ki biri tembel biri de jutsusuz. :D

Ya işte oranın çekirdek 3'lüsünden ikisi çok iyi işlenmemişti. Açıkçası ben Sakura'nın oğlanlara oranla geri kalmasındsn pek hoşnut olamadım. Ne olurdu ki o da güçlense ve karakteri gelişseydi?

Ben Sakura'nın daha olgun ve hoş bir hale bürüneceği, ardından da Sasugeyi bırakıp Naruto ile evleneceği bir final hayal etmiştim ama nerdeeee

Neyse Hinata da iyidir.

Üye silindi 6810

Genel olarak iyi olsada pek sevmedim. Bazı güçler çok muallakta. Bazı karakterler ise genel olarak kötü bazısı ise insanı tiksindiriyor. Ama genel olarak iyi idi

Öff yazarken istemsizce arabesk çaldı kafamda.

Ya işte oranın çekirdek 3'lüsünden ikisi çok iyi işlenmemişti. Açıkçası ben Sakura'nın oğlanlara oranla geri kalmasındsn pek hoşnut olamadım. Ne olurdu ki o da güçlense ve karakteri gelişseydi?

Ben Sakura'nın daha olgun ve hoş bir hale bürüneceği, ardından da Sasugeyi bırakıp Naruto ile evleneceği bir final hayal etmiştim ama nerdeeee

Neyse Hinata da iyidir.
Borutoda kezbanlığını kızına devretmiş bir hali var sayılır aslında :D Ama bir Hinata olamaz nihayetinde :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık