Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Üye silindi 1004

Daha çok seviyorsa aslında katletmemesi lazımdı.Kendi kadar güçlü adamlar ya oradan yada senju klanından çıkacak.Hepsi gidince gelecekte köy zayıflamış olacak bir nevi uzun vadede diğer köylere karşı.Başka bir yol düşünülecekti.Bence çok kurnaz geçinen ama bir şekilde manipule edilen biriydi.Tobi'nin Madara olmadığımı bilse beni harcardı lafları da bunu destekliyor.
Kesinlikle aptal bir karakter. İnsan gibi düşünemiyor ve yaptığı her hareket acayip falsolu kardeşini de kayırması mide bulandırıcı. Aklıma geldikçe tiksiniyorum. Bir de Sasuke için tüm ırkı öldürmesini "abiiiilik beee" diye karşılayanlar var. :hhh: :oleyo2:

Kesinlikle aptal bir karakter. İnsan gibi düşünemiyor ve yaptığı her hareket acayip falsolu kardeşini de kayırması mide bulandırıcı. Aklıma geldikçe tiksiniyorum. Bir de Sasuke için tüm ırkı öldürmesini "abiiiilik beee" diye karşılayanlar var. :hhh: :oleyo2:
Aptal değil ama oyuna getirilmiş denebilir.Sasuke'ye bence çok kötülük yaptı güçlü olmasını sağlamak dışında.Adam seri bitti köyün yolunu bilmiyordu hala galiba.

Zavallı nidaime öyle bir döneme denk gelmiş ki altındaki elemanlar hep sorunlu. Gerçi kendisi de sorunluydu. Hiruzen'e yarından itibaren hokage sensin derken kisama diyordu. Aga lütufta mı bulunuyorsun anasına mı sövüyorsun anlamadım ne biçim adamsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık