Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Arkadaşlar şu çakra meyvesi ve kaguya hakkında genel bir bilgilendirme yapabilecek olan var mı, üzerinden çok zaman geçti de, o kısımların açıklanıp açıklanmadığını bile unuttum, Borutoyu da hiç takip etmedim. Dünyaya nereden geldiği, zetsu ordusu oluşturmayı istemesinin amacı, kime karşı kullanacağı ve bu kaguyanın soyu sopu memleketi gibi?
Boruto'da anlatılan ile Naruto'da anlatılan biraz farklı.

Naruto'da tasvir edilene göre Otsutsuki namı biraz Kaguya'dan geliyor, ama Boruto'da öğreniyoruz ki bunlardan daha çok varmış yani Otsutsuki, Kaguya - RS gibi tipleden. Bu biraz sonradan yedirilme yani.

Kaguya basitçe tavşan tanrıçası, Rikidou Sennin ve Hamura'nın annesi, zamanında iyi ve efendi bir kadınmış. Gücü görünce değişmiş, oğlu buna yapma etme demiş ama dinlememiş. Savaşmış oğullarıyla, aya mühürlenmiş. Sonra yarattığı evlatlarından Siyah Zetsu uzun yıllar bunu diriltme planına girişmiş, hatta Madara'yı bile alet etmiş planına.

Çakra meyvesini yiyen kişi de Kaguya zaten. Juubi'da tanrı ağacından yaratılan bir varlık. Ağaç yanlış hatırlamıyorsam bin yılda bir meyve veriyordu.

Arkadaşlar şu çakra meyvesi ve kaguya hakkında genel bir bilgilendirme yapabilecek olan var mı, üzerinden çok zaman geçti de, o kısımların açıklanıp açıklanmadığını bile unuttum, Borutoyu da hiç takip etmedim. Dünyaya nereden geldiği, zetsu ordusu oluşturmayı istemesinin amacı, kime karşı kullanacağı ve bu kaguyanın soyu sopu memleketi gibi?
Boruto'da denen şu. Kaguya klandan kaçıyor. Peşinden gelenler var. Momoshiki, Urashiki ve Kinshiki. Klandan korkuyor idi sanırım. Beyaz Zetsu ordusu kuruyor. Bununla savunacak kendini.

Ha Momoshiki falan çok mu güçlü? Değil kesinlikle. Mizukage ve Kazekage, Rinnegan + Sennin Mod + Kum Kontrol + Byakugan olan Urashiki ile baş edebiliyor.

Boruto saçma orası ayrı tabii. Kaguya bu tipleri fena harcar.

Boruto'da denen şu. Kaguya klandan kaçıyor. Peşinden gelenler var. Momoshiki, Urashiki ve Kinshiki. Klandan korkuyor idi sanırım. Beyaz Zetsu ordusu kuruyor. Bununla savunacak kendini.

Ha Momoshiki falan çok mu güçlü? Değil kesinlikle. Mizukage ve Kazekage, Rinnegan + Sennin Mod + Kum Kontrol + Byakugan olan Urashiki ile baş edebiliyor.

O olay bullshit ya. Naruto da bayağı bayağı bu işlerin başlangıcı Kaguya idi. :D

o_O

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık