Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Pain arc kakashi hasta orochiyi alır bence.Saske boy almıştı sonuçta , kakashinin o an ki sasukeden güçsüz olmadığını düşünüyorum.
Hasta Orochimaru bedeninin bitmesine dakikalar kala ninjutsusuz vaziyette 4 Kuyruklu Kyuubi ile dövüşüyor, atak yapabiliyordu. Sasuke'nin öldürdüğü Orochimaru Kyuubi savaşındaki Orochimaru'dan güçsüz.

Yani, Hasta Orochi derken Kyuubi savaşındakini kast ettim. Yoksa dediğin gibi Sasuke'nin aldığı Orochimaru'yu alabilir.

Ancak. Hebi Sasuke>>Pain Arc Kakashi bence. Hatta Hebi Sasuke>>War Kakashi

Hasta Orochiyi nedense alabileceğini düşünuyorum arkadaşımla konuştuğumuzda kolsuz Orochiyi bile savaş arc kakashi zor alır demişti bende saçma bulmuştum.
War Kakashi alır zaten, ama Pain arc Kakashi' savaş arcındakine nazaran çok çabuk tükeniyor.

2 Kamui
2 Raikiri
1 Doton Doryuuheki
1 Raiton aslanı
1Raiton Bunshin

yapıp ölmüştü. Yani Orochimaru'yu hasta olsa bile bunlarla öldüremezsin.

War Kakashi alır zaten, ama Pain arc Kakashi' savaş arcındakine nazaran çok çabuk tükeniyor.

2 Kamui
2 Raikiri
1 Doton Doryuuheki
1 Raiton aslanı
1Raiton Bunshin

yapıp ölmüştü. Yani Orochimaru'yu hasta olsa bile bunlarla öldüremezsin.
Ben hep animesini izledimde mangada chalra arttırılabilir gibi bir olay varmıydı.

Ben hep animesini izledimde mangada chalra arttırılabilir gibi bir olay varmıydı.
Part 1'in düzeni ile Part 2'nin düzeni farklı epey. Part 1 'de Kakashi yarım saat Sharingan kullanınca 2 hafta ayağı kalkamıyordu, Part 2'de Mangekyou kullandıktan sonra bile savaşa devam edebiliyordu. Kullanıcının dayanıklılığı artıyor sonucunu çıkarabiliriz buradan çakra artmasa da.

Savaş zamanı da kullanabildiği teknik sayısı artmıştı. Yani net olarak öyle bir açıklama yok. Ama buna benzer şeyler var.

@Aiden

Rock Lee gibisi gelmez ya.
Çok harcadılar bunu. Rock Lee gibisi var. Daha iyisi hatta. Maito Gai.

Thanks for support! Süper. Rock Lee gene yol gösteren kişisi hep yanindaydi. Gai hem babasını kaybetti, hem Kakashinin acısını bir nebze unuttutdu adama. Gai gibi saygı duyulmuyordu Dai. Öyle bir babadan anca öyle efsane bir oğul çıkar.

Dai Gai ve Lee. Yeşil tulumlari ve kalın kaşları. :mincika:

Çok harcadılar bunu. Rock Lee gibisi var. Daha iyisi hatta. Maito Gai.

Thanks for support! Süper. Rock Lee gene yol gösteren kişisi hep yanindaydi. Gai hem babasını kaybetti, hem Kakashinin acısını bir nebze unuttutdu adama. Gai gibi saygı duyulmuyordu Dai. Öyle bir babadan anca öyle efsane bir oğul çıkar.

Dai Gai ve Lee. Yeşil tulumlari ve kalın kaşları. :mincika:
Gai'nin işlendiği dönem manganın en dandik dönemleriydi, seri orijinal havasından çıkmıştı. Lee tam prime dönemlerinde işlendi. Naruto'nun Naruto olduğu dönemlerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 8)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık