Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Zaman geçtikçe Naruto'ya daha fazla değer verir oldum. Takip ettiğim falan yok gerçi. Sadece düşününce değerini daha iyi anladım diyeyim.
benim ilk izlediğim anime ve ilk okuduğum manga o yüzden yeri bende başka bir de birinci sezon ending i üzgün olduğum da açıp dinlerim
hatta warcraft3 ün naruto world diye mapini oynardım hep :)

Naruto iyidir ya. Anime kalitesinin de etkisi var tabi bunda. Naruto'nun çok ağır Sasuke fetişi olmasa daha çok severdim ama işte... İlla kendi eliyle eserinin değerini düşüren bir mangaka çıkıyor.

Naruto iyidir ya. Anime kalitesinin de etkisi var tabi bunda. Naruto'nun çok ağır Sasuke fetişi olmasa daha çok severdim ama işte... İlla kendi eliyle eserinin değerini düşüren bir mangaka çıkıyor.
Susuya da şey yapmayın la :/ Olduğu gibi sevme durumuna geçmek lazım bence. Sadece Lütfü için kullanma o kontenjanını...

Demek Naruto Ending 1 konusunda yalnız değilmişim. Başka bir şey var o şarkıda. Sanırım Naruto'nun önce animesini izlediğimiz ve konusu sebebiyle bu müzik bir farklı geliyor bize. Naruto'nun yalnızlığını ve umutlarını hissesiyoruz. Zaten Naruto'nun ilk zamanları benim için farklı bir noktada.
Çal Youtube çal..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık