Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Ben de bir iki şey yardırıyım bari.

Bir kere hokageler ilk gözüktüğünde herkesin beklentisi onlardan çok büyüktü fakat hiç birini istenilen kadar göstermedi. Yenilişlerini daha iyi bir şekilde yapabilirdi.

Orochimaru'yu getirdin "Acaba bir hainlik yapar mı? " diye bekledi çoğu kişi. Adama yer bile vermedin seride.

Madara'nın bi anda oyun dışı kalması. Buraya sövmek lazım da neyse.

Kaguya. Lan sen kimsin? Geldi 5 chapterda son boss oldu abi işe bak.Karakterin bi altyapısı olsun bu nedir?

Naru-Hina Sasu-Saku aşkı nasıl başladı. En azından Pain'den sonra biraz onlara da değinseydin.

Seri benim açımdan kesinlikle rezalet bir biçimde bitmiştir. 17-18 yıllık seri böyle hemen oldu bittiye getirilmemeliydi.

He o vardı bir de de mi? :(

Ama hakkını yemeyeyim, animesini çok seviyordum. Müzikler falan duyguyu çok iyi yansıtıyordu.
Zaten Naruto OST'leri gerçekten efsane. Sadness and Sorrow, Despair, Kouen, Kokuten ve nicelerini sürekli dinliyordum.

Ben de bir iki şey yardırıyım bari.

Bir kere hokageler ilk gözüktüğünde herkesin beklentisi onlardan çok büyüktü fakat hiç birini istenilen kadar göstermedi. Yenilişlerini daha iyi bir şekilde yapabilirdi.

Orochimaru'yu getirdin "Acaba bir hainlik yapar mı? " diye bekledi çoğu kişi. Adama yer bile vermedin seride.

Madara'nın bi anda oyun dışı kalması. Buraya sövmek lazım da neyse.

Kaguya. Lan sen kimsin? Geldi 5 chapterda son boss oldu abi işe bak.Karakterin bi altyapısı olsun bu nedir?

Naru-Hina Sasu-Saku aşkı nasıl başladı. En azından Pain'den sonra biraz onlara da değinseydin.

Seri benim açımdan kesinlikle rezalet bir biçimde bitmiştir. 17-18 yıllık seri böyle hemen oldu bittiye getirilmemeliydi.
:good::good:

Yalnız o 20 elit özel bir birlik ve İki tanesi Kyuubi.
Bilinci olmayan bir kyuubiyi bile Konoha zor durdurdu.
Sonra öyle dedi ama O Kin ve Gin kardeşleri kim aldı gördük. Darui'yi severim ama Kakashi'nin bir üst modeli. Siyah yıldırımın mirasçısı ama o kadar yani.

Yahu Hiruzen ve Danzo ikilisi Kakashi ve Gai'ye fark atar. God of shinobi lakabı 2 kişide var, birisi Hiruzen ve 5 element kullanan birisi. Uchiha Kagami ise Shisui'nun babası kotoamatsukami tekniği bir tekniği var adamın. Hayır köye giden Hiruzen kage oluyor madem öyle savaşsın. Tobirama normal bir adam olsa chakrası bitmiştir diyeceğim ama ben Tsunade'den bile daha chakram azaldı lafı duymadım. Savaşta gördük Tobirama reisi analiz konusunda Minato'dan bile daha iyiydi.
Ya niye veremesin? :S Rasengan seviyesinde, hatta ondan daha da zayıf olsa da 2-3 tane teknik verse gene yeterdi bizim için. Amaç çeşitlilik olsun.
En son işte kurukluların elementlerini verdi ya, rüzgar elementi vardı ama o da çok nadir olduğundan öğretecek usta bulamadı. Danzo vardı rüzgar kullanan.

Yami

Sonra öyle dedi ama O Kin ve Gin kardeşleri kim aldı gördük. Darui'yi severim ama Kakashi'nin bir üst modeli. Siyah yıldırımın mirasçısı ama o kadar yani.

Yahu Hiruzen ve Danzo ikilisi Kakashi ve Gai'ye fark atar. God of shinobi lakabı 2 kişide var, birisi Hiruzen ve 5 element kullanan birisi. Uchiha Kagami ise Shisui'nun babası kotoamatsukami tekniği bir tekniği var adamın. Hayır köye giden Hiruzen kage oluyor madem öyle savaşsın. Tobirama normal bir adam olsa chakrası bitmiştir diyeceğim ama ben Tsunade'den bile daha chakram azaldı lafı duymadım. Savaşta gördük Tobirama reisi analiz konusunda Minato'dan bile daha iyiydi.

En son işte kurukluların elementlerini verdi ya, rüzgar elementi vardı ama o da çok nadir olduğundan öğretecek usta bulamadı. Danzo vardı rüzgar kullanan.
Edo tenseili karakterler rezaletti zaten. Onlarla kıyaslama.
Ciddi manada sıvama yeriydi orası. Karakterler sınırsız güce sahip olmasına rağmen sanki gerizekalı edasıyla takılıyorlardı. Ve mühürleme zayıflığı çıkardılar. Sanki yaşayan adam mühürlenmiyorda :D

Yalnız orada gerçekten Nidaimenin yapabileceği bir şey yoktu. Bence mantıklıydı.
YANİ kinkaku Force bir elit grup.
Bilinen 3 Organizasyon var Akatsuki hariç.
Sisin 7 Kılıç Ustası
12 Nİnja Gardiyanı
Kinkaku Force

Bana sorarsan 20 elit adamdan bahsediyoruz + 2 tane Kyuubili ve Rikoduo eşyalı elemanvar.
Hokage iyi iş çıkarmış bence.

İyi hatırlattın.Unutmuştum onları.

Bu adamlara gerçekten ne oldu? Nerde bu herifler.

@Nami Hayır klana hatırladığım kadarıyla Uchiha katliamında bile yoktular. Serinin başlangıcından beri nerde bu adamlar?
Ha ha ha. :D Nobody knows. :D İki yıl önce de demiştim. Bu adam seriyi bitirdi ama çok eksik bitirdi. Açıklamadığı milyon tane şey kaldı arkasında. Oldu bittiye getirdi, haliyle bilmememiz normal.

Ben hala Senjulara ne olduğunu anlamadım. Açıkladımı bunu :(
Maalesef söylemedi, bir Tsunade bir de ölen kardeşini gördük işte. Koca köyde Uchihalar yok olmuş ama Senjular nerede bilen yok. Yönetimde yoklar, yok oldularsa kim yaptı? Onları da savaşa getirip iyi rezil etmedi. Hyugalar biz en güçlüyüz diye ortada gezsin dursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık