Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Roronoa Zoro

Hocası savaşta öldü diye az kalsın Dark Side'a geçecek olan Naruto Sasuke'nin trajedisini yaşamış olsa 7. hokage değil Führer olurdu. Eziklemeyin şu Sasuke'yi.
Sasukenin , o elemanı gördüğünde yapması gereken şey :/
[
İşte ben de bundan bahsediyordum. Sasuke eskiden direkt yarardı. Adam aktifken pasif gay olmuş :|

Yine başladılar gay diye. :artiz:
Yeni filmde Boruto'nun hocası olacakmış sanırım, Boruto babasını geçmek istiyormuş.
Ona chidori öğretir artık. :gamyon:

ShinraTensei

bu arada uchiha shinnin mangekusu Uchiha Shisuinnin mangekusuyla hemen hemen ayni

Bir insanda evrenin en iyi göz jutsusu olur da nasıl bu kadar kör olabilir anlayamıyorum. Ama bu bölüm diğer 2 bölüme göre daha güzeldi. Geçmişi anlatması filan hoşuma gitti. Zaten seriye bir çoğumuzun başlama sebebi bu sanırım.

İşin komedi tarafı :/ tek virgüle sahip Sharinganlı bir velet için kılıç çekti ya la :(
Sasuke bir bakışla Genjutsu komasına sokup niye geldiğini öğrenmesi lazımdı :/
Kılıç çekmeyi bırak adam ayağa kalktı :// Çok zoruma gitti lan.

Abi daha önce söylendi ama bir de ben söyleyeceğim bu serinin adı uchiha falan olmalıymış sonra ne olduysa olmuş naruto koymuşlar.Bunlar veletken Sasuke ön plandaydı Şimdide Sarada ablamız Boruto'dan çok gözüküyor.Zaten serinin sonunda bari Naruto Sasuke'yi dövsün istiyordum sasuke sevdalısı şerefsiz kishimoto berabere dedi bitirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık