Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

One Piece çıkana kadar çerezlik okurum demiştim ama umduğumdan güzel gidiyor be. Sarada babasını gördü diye Sharingan açıyor. Sasuke salatası diğer ucubelerden biri sanıyor, resmen Mangekyou açma nedeni. (üstünden zaman geçinde mangekyou nasıl yazılıyor unutmuşum googledan baktım.)

Uchihalar'ın sevgi, nefret durumu vardı. Sharingan açması ondan. Kız sevgi doldu ama babasının bu tutumundan sonra nefret ile Mangekyou açabilir.
Naruto'nun geçmişi anlattığı yerlere güldüm bayağı.
Bu yeni sharinganlı arkadaşın çıkmasında Orochi'nin payı vardır diye düşünüyorum. Güç delisi boş durmamıştır.

Roronoa Zoro

Uchihalar'ın sevgi, nefret durumu vardı. Sharingan açması ondan. Kız sevgi doldu ama babasının bu tutumundan sonra nefret ile Mangekyou açabilir.
Naruto'nun geçmişi anlattığı yerlere güldüm bayağı.
Bu yeni sharinganlı arkadaşın çıkmasında Orochi'nin payı vardır diye düşünüyorum. Güç delisi boş durmamıştır.
Bu kadar ayağa düşürmeyin, Mangekyö için büyük bir trajedi lazım, gerçi ayağa düşüren Kishi'nin kendisi.

Bu kadar ayağa düşürmeyin, Mangekyö için büyük bir trajedi lazım, gerçi ayağa düşüren Kishi'nin kendisi.
Bundan büyük trajedi mi olur? Babası kendisini hem tanımıyor hem de düşman olarak görüyor. Zaten bölümde Naruto amca size baba diyebilir miyim demek üzereydi Sarada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık