Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Naruto ilaç gibi geldi resmen. Yalnız ne bitmez uchiha sevdasıymış arkadaş. 10 bölüm topu topu onda da 145213 kere olmak üzere uchiha dan gdiyor. Serinin adını yanlış koymuş zaten Uchiha olacakmış, bir kere Naruto çıkmış ağzından lafını geri alamamış. :D

Bölüm 2 yorum;
Sasuke ye kim saldırmaya cesaret edebilirki o biraz uydurma kaldı. Oruc reise bağlayacaklar herhalde en azından onu göreceğiz. Sarada kimin çocuğu belli değil o baya belli olmayacak anlaşıldı. Ama Sakura kezbanındandır. Keşke ondan olmasa Sasuke genjutsu ile Sakura dan yapmış gibi inandırmış olsa.
Yalnız Sarada nasıl Naruto ya hissettirmeden takip edebiliyor onu anlamadım. Sarada nın Baruto ya denk olabilmesi için Karin den olması lazım. Kishi gerçi bunu sallamaz. Sonra Baruto ve Sarada da çocuk yaparsa işte o çocuk mini Rikidou sennin olur. Uchiha , Uzimaki ve Hyuga klanını tek bende toplanmış olur.

Obitonun göz koleksiyonundan çalınmış gibi duruyor. Hele o Lider görünümlü elemanın gözlerinin monte edilme şekli :/
Uchiha katliamında toplanan gözleri birileri takmış herhalde :/
Son sahnede ki Narutonun sözleri ve çizimi aile sıcaklığını verdi la :/
Nereden nereye iyi nostalji oluyor böyle sevdim :W

Obitonun göz koleksiyonundan çalınmış gibi duruyor. Hele o Lider görünümlü elemanın gözlerinin monte edilme şekli :/
Uchiha katliamında toplanan gözleri birileri takmış herhalde :/
Son sahnede ki Narutonun sözleri ve çizimi aile sıcaklığını verdi la :/
Nereden nereye iyi nostalji oluyor böyle sevdim :W
Aynen o son sahnedeki söz ve çizimleri benimde hoşuma gitti. Böyle sahneleri özlemişiz. :)
Bir de o çakkma uchiha kılıklı Shin, babam falan diyor ne iş acaba? :S
Şu an tahmin de edemiyorum, bunları arkasında kimin olabileceğini. :/

Aynen o son sahnedeki söz ve çizimleri benimde hoşuma gitti. Böyle sahneleri özlemişiz. :)
Bir de o çakkma uchiha kılıklı Shin, babam falan diyor ne iş acaba? :S
Şu an tahmin de edemiyorum, bunları arkasında kimin olabileceğini. :/
Saygıdan father çekiyordur işte :/ Ancak babasının gözleri bildiğin monte edilmiş :/
Aklıma Lord Sama geliyor ama :/ Onun Piyonlarla işi olmaz :/
Neyse hikaye pek önemli değil nostalji için iyi gidiyor sevdim ben :W

Saygıdan father çekiyordur işte :/ Ancak babasının gözleri bildiğin monte edilmiş :/
Aklıma Lord Sama geliyor ama :/ Onun Piyonlarla işi olmaz :/
Neyse hikaye pek önemli değil nostalji için iyi gidiyor sevdim ben :W
Sevmeye bende sevdim, 10 bölüm ama fena değil. Özellikle tüm olayın ailemi arayacağım düşüncesi üzerine yoğunlaşmaması sevindirici.
Orochi olacağını bende düşünmüyorum ama Uchihalar ve Obito'nun göz yuvasını bilip bulacak kaç adam vardır ki koca seride.
Orochi, Kabuto hani başka da gelmiyor aklıma. :/

Shikamaru nun son hali ve Boruto mudur nedir veleti görünce hala midem bulanıyor. Bir insan bu kadar copy cat karakterler çizerken hiç mi utanmaz :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık