Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Konoha'da ki elemanlar diğer ninja köylerinden birisiyle evlenmiş. Böylece Konoha ve diğer uluslar birbirine bağlanmış bir nebze.

Yeri geldi sıktı, yeri geldi sovdurdu ama guzel bitirdi. Eksik kalan birkac onemsiz sey haricinde ben begendim. NaruHina'i gordum rahatim. Vay be... bitti ha :(

Çocukların serisi gelecek diyorlardı.
O arkadaki apartmanlar, gokage toplantısı falan bi şüphe uyandırdı bende. İkinci bir Korra vakası olmaz umarım.

Duygulandım yalnız :(

Güzel bitti.Ama orochi falan göstermesi lazımdı.Nede olsa savaşın kazanılmasında katkısı über büyük.Öncesi sonrası.Kabuto falan.Naruto nun oğluna jiraiya dan bahsetmesini beklerdim.Ama karakterlerin ne hale geldiğini göstermişler sadece.Buda iyi.Her hafta saydırdık falan da,boşluk oldu la :(

Doğru düzgün telefon yoktur Allah bilir ama laptop var amele amele köy evleri bir 15 yıl içerisinde gökdelenlere evriliyor Kishi bkunu çıkarmış burada aynı şey Gilgamesh'in de dediği gibi Korra'da da var.

Doğru düzgün telefon yoktur Allah bilir ama laptop var amele amele köy evleri bir 15 yıl içerisinde gökdelenlere evriliyor Kishi bkunu çıkarmış burada aynı şey Gilgamesh'in de dediği gibi Korra'da da var.
Korra'nın hakkını yiye yiye bitiremediniz lan, 75 yılda gelişmesin mi ülke, onu mu istiyorsun. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık