Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Roronoa Zoro

Naruto saçları kestirse de bi adama dönse diyordum, kestirmiş; yakışıklı olmuş çocuk sonunda. Yakışır.

Kakashi yüzünü gösterecek diye bekledim göremedim . Birde Shizune yle Kakashi beraber dendi yan yana göremedim bir yerlerde ima falan mı oldu . Konohamarunun yancilarının sıfatları düzelmiş . Veletlerin tasarımlarıysa genel olarak kötüydü
Narutonun oğlu çiziyor maskesini oradan güzel bir gönderme var. Shizune - kakashi filmde gösterilecek büyük ihtimal.

2008 yılında OP ile başladım. En yakın arkadaşım Naruto ve Bleach'de takip ediyordu.
2010'a kadar başka manga okumam , anime izlemem diyordum ta ki Naruto'ya kadar.
2014'e kadar okudum / izledim . İtachi-kun'un hayranı oldum.
06.11.2014'de ise 700. Bölüm'de okuduğum her page'de son 4 yıllık halimi gördüm.
Gerçekten uzun bir seri uzun bir süre sonra bitince böyle hissediliyormuş.
Duygusal adamım zaten vesselam.
Bu süre zarfında korsanfan'da bir sosyal ailem oldu. Sizler oldunuz. Naruto-Spoiler konusunda saysız sohbetimiz oldu.
Naruto yalnız başına bir çocukken bir sürü dost hatta daha ileriye götürelim aile edindi.
Ben de bu süreç içerisinde sizlerle tanıştım. Bir nevi Naruto'nun hayalini ben okuyucusu olarak da gerçekleştirdim.
Elveda Naruto. Teşekkürler bizlere(bana) arkadaşlık ruhunu öğrettiğin için.

2008 yılında OP ile başladım. En yakın arkadaşım Naruto ve Bleach'de takip ediyordu.
2010'a kadar başka manga okumam , anime izlemem diyordum ta ki Naruto'ya kadar.
2014'e kadar okudum / izledim . İtachi-kun'un hayranı oldum.
06.11.2014'de ise 700. Bölüm'de okuduğum her page'de son 4 yıllık halimi gördüm.
Gerçekten uzun bir seri uzun bir süre sonra bitince böyle hissediliyormuş.
Duygusal adamım zaten vesselam.
Bu süre zarfında korsanfan'da bir sosyal ailem oldu. Sizler oldunuz. Naruto-Spoiler konusunda saysız sohbetimiz oldu.
Naruto yalnız başına bir çocukken bir sürü dost hatta daha ileriye götürelim aile edindi.
Ben de bu süreç içerisinde sizlerle tanıştım. Bir nevi Naruto'nun hayalini ben okuyucusu olarak da gerçekleştirdim.
Elveda Naruto. Teşekkürler bizlere(bana) arkadaşlık ruhunu öğrettiğin için.
Geç keşfetmişsin siteyi hacı:/.Eğer 2008'de başladıysan:/.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık