Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Zeka olarak geçmiyor yahu, aynı denilmiş.
Hıza bende şaşırdım, Naruto en hızlı deniyordu.
Sasukenin Rinnengandan doğan Teleport tekniğinden dolayı olsa gerek.
Tıpkı Minatonun , Tobiramanın tekniği ile hızlı ünvanını alması gibi bir şey. :W
Narutonun koşarak gittiği noktaya Sasuke teleportation jutsu ile ışınlanıyor.

Nagato:
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 5
Intelligence: 5
Strength: 4
Speed: 5
Stamina: 5
Seal: 5
Total: 39

Madara Uchiha (Pre-Rinnegan):
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 4
Genjutsu: 5
Intelligence: 5
Strength: 3.5
Speed: 5
Stamina: 4
Seal: 5
Total: 36.5
Bu total dedikleri güçlerinin seviyesi mi?
Madara nasıl Nagato'dan düşük oluyor.

Ciddiye almayın abi databook olayını :S Sabo ölmüş diye yıllarca kazık yedik o databooklardan.

Kişimato'nun Jeton düşmüş :D
Naruto olmaz ise işsiz kalırım demiş 2015 Çocuklarını 2020'de torunları 2030'da Re-make yapacakmış :ehe:

Ciddiye almayın abi databook olayını :S Sabo ölmüş diye yıllarca kazık yedik o databooklardan.
O sabo olayında yıllardır söyledim. Çevirmenlerin manga dünyasına yaptığı en büyük Trollemeydi o :/
Halada söylüyorum. Hatta o trollemenin günü geldiğinde kutluyor bile olabilirler o derece :/

Sırf şu sayfa için yıllarımı Japonca öğrenmek için feda edecem.

Bu bir komplo beyler , bütün çevirmenler bu işin içinde .

Ya Reiper Toriko'daki tipsiz kıza laf ettiğimiz zaman bu gözler Sakurayı gördü diyen sen,şimdi Sakura güzel diyorsun.Yav hacı kusura bakma ama ne zaman görsem milletin savunduğunun hep tersini savunuyorsun.Ciddi ciddi trollediğin hissine kapılacağım bu gidişle.
Şimdi kimle kimi karşılaştırdığın önemli. Naruto serisi içinde 1. Sakura, 2. ... dir. Ama diğer serilerle karşılaştırırsan iş değişebilir. Rin vs Sakura dersen Rin'dir ama Sakura vs Hinata dersen Sakura'dır. :)

Unknown

Şimdi kimle kimi karşılaştırdığın önemli. Naruto serisi içinde 1. Sakura, 2. ... dir. Ama diğer serilerle karşılaştırırsan iş değişebilir. Rin vs Sakura dersen Rin'dir ama Sakura vs Hinata dersen Sakura'dır. :)
Bundan sonra böyle kabul edile.. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık