Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Arkadaşlar başkarakterlerden bişeyleri çıkarmayı bırakın.Zaten bildiğiniz gibi bunlar ekstra güçler.Bunlar başkarakter kısa zamanta power up yapsın,zor durumda bi kurtarıcı olsun,diğerlerinden üstün bi güç olsun diye verilmiş şeyler.Narutoda kyuubi ichigoda hollow luffyde gomu gomu.Bunlar olmasa bazı vslerde çoktan mevta olmuşlardı.Bleachte bile şuan ichigo hala bu hollow gücü sayesinde ön planda.Ve sasuke ile naruto karşılaştırılacaksa bu şu şekilde olmalı bence
Naruto süper chakra Sasuke sharingan
Naruto sage mod Sasuke ms(Belli bi eğitimle nasıl kullanılacağı öğretilebilirdi)
Naruto kyuubi Sasuke ems

İşte kyuubi olduğu için uzadı oraya kadar.Hinata öldü naruto nun nevri döndü.Ama pain yakalamıştı onu.Kyuubi olmasa ne olacaktı ? Çubuk narutonun bi tarafa girecekti.Sırf uzumaki klanı geni diyeyim ve kyuubi gücü+iyileştirme yeteneği falan bunlarla ayakta kaldı.Bu adamda kakashi kadar çakra düşün rfs yi yapabilir miydi ? ya da sagemod.Naruto benim gözümde ''hiç'' den başka bir şey değil.Ondan iyi politikacı olur başka bir şey olmaz.
Mesele orda Kyuubi'i çıkar 100x çakralı Sage mod Naruto'u düşün?
Pain'in 5 bedenini o halde yendi 100x çakra ile savaş uzamazdı zaten diye düşünüyorum.

Sage moda diğer kurbağalar ile birlikte girebilicek bir Naruto olacaktı Pain'in karşısında sence yenilir miydi ? . Daha önceki sayfalarda yazılmıştı ama şu karakterden şu gücü çıkaralım ne olacak demek çok yanlış. Hadi o zaman Saske'den Sharingan'ı çıkaralım. Raikage'den Raiton'u çıkaralım.
Ne alaka ? O zaman onların içine'de kyuubi yi koy öyle düşün.kekkai genkai si olan gözü sasukeden niye çıkarırsın ? Ya da raikageden raitonu.O da elementi onun.Hadi bunları karşılaştır rsf tutarsa ya tutmadı ? başka ne atacak naruto ? En beceriksiz ve geri zekalı ana karakter.Torpil manyağı adam sırf kehanet çocuğu diye rikudou sennin e benzedi kyuubi ile tam birleşince.

İşte kyuubi olduğu için uzadı oraya kadar.Hinata öldü naruto nun nevri döndü.Ama pain yakalamıştı onu.Kyuubi olmasa ne olacaktı ? Çubuk narutonun bi tarafa girecekti.Sırf uzumaki klanı geni diyeyim ve kyuubi gücü+iyileştirme yeteneği falan bunlarla ayakta kaldı.Bu adamda kakashi kadar çakra düşün rfs yi yapabilir miydi ? ya da sagemod.Naruto benim gözümde ''hiç'' den başka bir şey değil.Ondan iyi politikacı olur başka bir şey olmaz.
Sadece yuh diyorum. Olaya sadece Naruto'yu nasıl küçümserim acısından bakıyorsun. Madem kyuubi olmayacak o dövüşte Naruto Sage Moda diğer kurbağalar ile beraber girebilirdi. Hatırlarsan Naruto Pain'e Sage Mod bittiği sırada yakalandı. Ha sadece Sage Modla Paini yener miydi orası tartışılır ama bence yenerdi. Şimdi diyorsun ki adam Uzumaki ee abi o zaman Saske'de Uchiha Hashirama da Senju bunlarda beleşçi cünkü bunların klanlarının özellikleri var hatta hatta Choji beleşçi, Shikamaru beleşçi çünkü bunlarında kendi klanlarına özgü teknikler var.

Mesele orda Kyuubi'i çıkar 100x çakralı Sage mod Naruto'u düşün?
Pain'in 5 bedenini o halde yendi 100x çakra ile savaş uzamazdı zaten diye düşünüyorum.
Edo lu nagato 3 vs 1 çıktı kaldılar ortada.Hadi orada ölü canlı halini düşün.Bu adamda deli gibi çakra var.O da uzumaki.Ve rinnengan var.Asıl rinnengan'ın rakibin hareketi okuması lazım ama naruto painlerden daha hızlı.EE bu gözün artısı ne o zaman ? O savaşta köyü yıkan shinra tensei ve chibaku tensei dışında ne var ? Neyi olduğunu kishimoto edo lu haliyle gösterdi nasıl olsa ölü bu ne olacak diye.Gerçek rinnengan ı baştan göstermedi gösterse naruto nasıl yenecek nagatoyu.

İyi güzel diyonuzda pain kyuubiyle bile vs atmış birisi.(Nagatonun o kadarda sağlıklı olmadığı ve kendini shinra tensei gibi jutsuyla zorladıktan sonra.)100x chakra olunca yenecek diye bişey yok.

Edo lu nagato 3 vs 1 çıktı kaldılar ortada.Hadi orada ölü canlı halini düşün.Bu adamda deli gibi çakra var.O da uzumaki.Ve rinnengan var.Asıl rinnengan'ın rakibin hareketi okuması lazım ama naruto painlerden daha hızlı.EE bu gözün artısı ne o zaman ? O savaşta köyü yıkan shinra tensei ve chibaku tensei dışında ne var ? Neyi olduğunu kishimoto edo lu haliyle gösterdi nasıl olsa ölü bu ne olacak diye.Gerçek rinnengan ı baştan göstermedi gösterse naruto nasıl yenecek nagatoyu.
İyi de sen bize Pain vs Kyuubi'siz Naruto'u sordun bunları değil orda ki savaşta Naruto alırdı dedik bizde.
Ha Edo ile gelen Nagato Kyuubili Naruto ile savaştı o farklı bir olay zaten.

Sadece yuh diyorum. Olaya sadece Naruto'yu nasıl küçümserim acısından bakıyorsun. Madem kyuubi olmayacak o dövüşte Naruto Sage Moda diğer kurbağalar ile beraber girebilirdi. Hatırlarsan Naruto Pain'e Sage Mod bittiği sırada yakalandı. Ha sadece Sage Modla Paini yener miydi orası tartışılır ama bence yenerdi. Şimdi diyorsun ki adam Uzumaki ee abi o zaman Saske'de Uchiha Hashirama da Senju bunlarda beleşçi cünkü bunların klanlarının özellikleri var hatta hatta Choji beleşçi, Shikamaru beleşçi çünkü bunlarında kendi klanlarına özgü teknikler var.
6 vs 1 de ben naruto yu öyle bir dövdürürüm ki şaşarsın.Rinnengan ın süper teknikleri var ama kishimoto hangisini kullandı ? Dakika 1 1 kişi tek yedi zati.Dakika 2 diğeri gitti.Tek bölümde sadece yahiko kaldı.Ne derseniz diyin bu adam sadece kunai+kage bunshin+rasengan çeşitleri.Döt sıkışır kyuubi çıldır bakalım hadi adam pert.

6 vs 1 de ben naruto yu öyle bir dövdürürüm ki şaşarsın.Rinnengan ın süper teknikleri var ama kishimoto hangisini kullandı ? Dakika 1 1 kişi tek yedi zati.Dakika 2 diğeri gitti.Tek bölümde sadece yahiko kaldı.Ne derseniz diyin bu adam sadece kunai+kage bunshin+rasengan çeşitleri.Döt sıkışır kyuubi çıldır bakalım hadi adam pert.
İşte adamın dövüş stratejisi bu Naruto'nun çakrası çok fazla ve dövüşte üstün olmak için bir ton kage bunshin yapıyor ve savaşta avantaj sağlamaya çalışıyor. Ama mesela Kakashi'nin çakrası az olduğu için onun fazla sayıda bunshin yapması sence doğru bir karar olur mu ? hayır olmaz değil mi. Demek ki Naruto için en uygun dövüş stratejisi buymuş bu adamda buna göre kendini geliştiriyormuş bunun neresi yanlış ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık