Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

Bişi sorucam Tobi ve kakashi,naruto,sakura vs vs ilk karsılastıkları sırada itachi vs sasuke olurken tobi onlarla dalga geciyordu.Sonunda giderken tok bir sesle Kakashiyle konusmus ve onu ürkütmüstü.O sesin Zetsuya ait olmadıgını bılıyoruz.Obito da bu yaşta o ses olması bir tuhaf.Bunun altında baska bısey olabılır mı

Bişi sorucam Tobi ve kakashi,naruto,sakura vs vs ilk karsılastıkları sırada itachi vs sasuke olurken tobi onlarla dalga geciyordu.Sonunda giderken tok bir sesle Kakashiyle konusmus ve onu ürkütmüstü.O sesin Zetsuya ait olmadıgını bılıyoruz.Obito da bu yaşta o ses olması bir tuhaf.Bunun altında baska bısey olabılır mı
Obito, Kakashi ile yaşıt değil mi ? Niye tuhaf olsun. :/
Kakashi 30 yaşında diyelim . Obito 7 yaşında mı duruyor .:/

Beyler şimdi benim aklıma bir soru takıldı şimdi bizim 3.Hokagemiz Konoha'dan çıkmış tüm jutsuları biliyordu değil mi ? Yani 3. Rasengan kulanabiliyor muydu ?
Hiruzen tarihinin en güçlü shinobilerinden biriydi.Shinobi Tanrısı olarak bilinirdi son derece
güçlüydü.İrukaya göre Hiruzenin yaşadığı dönemlerde 5 kagenin en güçlüsü idi.Gençliğinde
büyük bir chakrası vardı.Hiruzen Konoha içerisinde tüm teknikleri bilen Profesör olarak
bilinirdi.Engin bir jutsu bilgisine sahipti.Ateş ve Toprak elementlerine yakınlığı vardı.İki elementi
aynı anda kullanarak kombo saldırılar yapabilir.
Orochimaru savaşında Gölge Klon Tekniğini kullanmakta zorlandı.Savaşı izleyen ANBU,Hiruzenin
chakra miktarının bu kadar düşük görmediğini belirtmişti.
Yaşlı bir adam olmasına rağmen Hashirama'ya yakın Taijutsu yeteneğine sahiptir.
Hiruzenin Summoning Technique Maymun kral Enma'dır.
Şekil değiştirme özelliğine sahiptir.Orochimaru savaşında kafes ve asa olmuştur .

Gerisi senin düşüncene kalmış :)

smoker, sasuke savaşa nasıl dahil olacak sence. Narutonun safında mı yoksa düşman olarak mı? Bir de sence, şuan ki seviyelerini göz önüne alırsak sasuke mi daha güçlü yoksa naruto mu?
Muhtemelen Madara'ya dalacaklar Naruto ile birlikte. Sasuke'nin gücünü görmedik ama, Naruto daha güçlü gibi görünüyor. Sasuke Mokuton kullanamadıkça yenemez.

Önce düşmanı halledip sonra savaş olur diyorsun yani anladım. Peki son olarak, narutonun madarayı tek başına yenebilme ihtimali nedir sence? Kurama ile arkadaşda oldular ben yenebileceğini düşünüyorum, yinede fikrini öğrenmek istedim.
Yok. Madara şu an Hashirama'dan üstün. Orada teke tekte Madara'yı kimse yenemez.

Ems kullanıldığında ems tekniklerine çakra harcanıyor mu, yani Sasuke istediği kadar Amaterasu kullanabilir mi?
Edit:Naruto karşısında pek şansı kalmadı o zaman:agla:, bilgi için teşekkürler.

itachi naruto ya özel bir güç vermişti ama edo tensei ile geri döndüğünde narutoyla dövüştüler karga Amaterasu yu bloke etmiştiya hani
forumda tartışırlarken denk geldim o teknik(ağızdan çıkan kargadan bahsediyorum) on yılda bir kullanılabirmiş gibilerinden şeyler duydum doğru mu
Aynen doğru.Kodu da ''konohayı koru''.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık