Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

Siz böyle çok iyi deyince bölüme özel 1080p'de izledim.
Herhalde dolu dolu bir bölüme örnek göster deseler, hiç düşünmeden bu bölümü örnek verirdim.
Çok iyi bir bölüm. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

Neji'nin ölümünü tekrardan görmek üzücüydü. Bir de Shika ve İno'nun babasının ölümü de çok asilceydi. :(

Obito'nun yeni sesine hiç alışamadım. Dolu dolu bir bölümdü. Hinata-Naruto sahnesi en güzeliydi bence.

Obito'nun yeni sesine hiç alışamadım. Dolu dolu bir bölümdü. Hinata-Naruto sahnesi en güzeliydi bence.
Aynen her defasında tuhafıma gidiyor ne biçim ses öyle ya. Onun haricinde mangadan aldığım tadı alamıyorum bayadır , Kakashi filler serisi daha çok sarıyodu.

1 yıldır anime izlemiyorum. Manga da takip etmiyorum. Naruto'dan 54, One Piece'ten 56 bölüm biriktirmişim. One Piece yine mangada bıraktığım yeri geçmişte. Naruto'da hala Neji'nin ölümünde filan mı ya? Yine filler mi soktular? 1 yıl daha bekleyeyim olmazsa?

1 yıldır anime izlemiyorum. Manga da takip etmiyorum. Naruto'dan 54, One Piece'ten 56 bölüm biriktirmişim. One Piece yine mangada bıraktığım yeri geçmişte. Naruto'da hala Neji'nin ölümünde filan mı ya? Yine filler mi soktular? 1 yıl daha bekleyeyim olmazsa?
Şuan Madara ve Hashirama'nın geçmişinin anlatıldığı yerde anime.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık