Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

Yinemi filler diye sövecektim ama neyseki 3 bölümmüş o 20 bölümlerden sonra 3 bölüm, daha kıyak geçiyorlar gibi oluyo :)

Alex Louis Armstrong

2 ay filler girdi zaten birde 3 hafta filler soktu şimdi ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum en azından 1-2 bölüm gösterip tadında bıraksalardı daha mantıklı olurdu

ulq

Hayırlı olsun animetörler sı.ıp sıvamada level atladılar üçlü rashomon'u naruto kuyruklunun pelerini ile geçemezken,kiba-akamaru paramparça etmiştir.Burdan animetörlere sevgilerimizi(!) gönderiyoruz:of:
rashomon çağırma tekniğidir. Sağlamlığı çağıranın gücüyle orantılı.

Manga bitmeye yakın olduğu için animatörler uzattıkça uzatır. Manga yarın bitse animetörler eminim verebildikleri kadar filler verirler.

One Piece in gözünü seveyim.Naruto animesi filler kelimesini bambaşka boyuta taşımış.Adamlar normal hikayenin içinden filler açıyor artık bağımsız konuda değil.İtachi ile Naruto neredeyse shinobi sistemi hakkında bile konuşacaklardı.Hadi o neyse İtachi yi bulmuşuz konuşsun istediği kadar da şu Orochimaru nun uşakları çekilmiyor ya.Bir ara bizimkileri paralel evrene kaçıracaklar Naruto da oraya onları kurtarmaya gidip 3 sezonu oradan götürecekler sandım valla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık