Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Bu çok matah bir olay değil o dönem yaşayan en güçlü 4 Uchiha Shisui, Itachi, Obito ve Fugaku (Itachi'nin babası).

Shisui ölü, Obito Itachi'ye yardım ediyor. Fugaku'da direniş göstermiyor :D Bir de Uchiha Klanı, Hyuga gibi değil herkes şaringan ile doğmuyor. Mangekyo kullanan ise topu topu 3 kişi var onlarda Itachi, Shisui ve Obito zaten. Nitekim çok zor bir iş değildir. Bir de köyün içinde akşam vakti herkes evlerinde iken böyle bir şey beklemiyorken yapıyor.

Öte yandan Minato, 3. Büyük Ninja Savaşında, Taş Köyüne karşı kaybedilmek üzere olan bir cepheyi tek başına savunuyor ve 1000 Iwagakure askerini tek başına hallediyor. Bu daha rasengan ve 2. Seviye Hiraishin ve SM kullanamayan Minato.
Uchiha Polis Teşkilatını (Konoha Polis Gücü) tek başına yenemezsin diyordu Sasuke. Bence o polislerde kolay lokma değildir.

Kardeş ben mangadan bahsediyorum zaten.
Hocam Naruto Shippuden diye bir manga yok Naruto diye bir manga var.O yüzden şaşırdım ben kussura bakma. Ama dediğinizi anladım Naruto mangasının 385. bölümündeki bir laf. Yalnız burası Itachi'nin Sasuke'yi kandırmak için pek çok şeyi olduğunun dışında söylediği bir şey. Kaldı ki zaten Sasuke ve Itachi benim söylediğimin dışında bir şey demiyor. Obito'nun ( o zaman Madara olarak bilinen) yardımından bahsediliyor. Bu da Itachi'nin klan katliamını daha da az etkileyici ve Minato'ya karşı daha da anlamsız yapıyor.

Tekrar ediyorum. O sıralay yaşayan en güçlü 4 Uchiha (Itachi, Shisui, Obito,Fugaku) klan üyesinden biri ölü diğer ikisi de Itachi'ye yardım ediyor zaten (Fugaku'nun direniş göstermemsini bir nevi yardım sayabiliriz) . Bir diğer detay daha var orada Sasuke zaten Itachi'nin ne kadar güçlü olduğunu bilmiyordu. Amaterasu ve Susano'yu görünce ve de Susano ile Itachi, Kirin'den sağ çıkınca Sasuke bu ne töbestağfurullah çekti :D Kaldı ki Konoha Polis Gücünü en son 5-6 yaşlarında gören Sasuke'nin bu konuda çok bir bilgisi olduğunu da sanmıyorum.

Ancak dediğim gibi Polis Gücü sağlam bile olsa zaten yardım ile hallediğilden ve de Polis Şefi zaten kendi rızasıyla öldüğünden bu iddianın Minato gibi biri karşısında bir önemi yok. Itachi'nin bundan çok daha iyi başarıları var zaten.

Hocam Naruto Shippuden diye bir manga yok Naruto diye bir manga var.O yüzden şaşırdım ben kussura bakma. Ama dediğinizi anladım Naruto mangasının 385. bölümündeki bir laf. Yalnız burası Itachi'nin Sasuke'yi kandırmak için pek çok şeyi olduğunun dışında söylediği bir şey. Kaldı ki zaten Sasuke ve Itachi benim söylediğimin dışında bir şey demiyor. Obito'nun ( o zaman Madara olarak bilinen) yardımından bahsediliyor. Bu da Itachi'nin klan katliamını daha da az etkileyici ve Minato'ya karşı daha da anlamsız yapıyor.

Tekrar ediyorum. O sıralay yaşayan en güçlü 4 Uchiha (Itachi, Shisui, Obito,Fugaku) klan üyesinden biri ölü diğer ikisi de Itachi'ye yardım ediyor zaten (Fugaku'nun direniş göstermemsini bir nevi yardım sayabiliriz) . Bir diğer detay daha var orada Sasuke zaten Itachi'nin ne kadar güçlü olduğunu bilmiyordu. Amaterasu ve Susano'yu görünce ve de Susano ile Itachi, Kirin'den sağ çıkınca Sasuke bu ne töbestağfurullah çekti :D Kaldı ki Konoha Polis Gücünü en son 5-6 yaşlarında gören Sasuke'nin bu konuda çok bir bilgisi olduğunu da sanmıyorum.

Ancak dediğim gibi Polis Gücü sağlam bile olsa zaten yardım ile hallediğilden ve de Polis Şefi zaten kendi rızasıyla öldüğünden bu iddianın Minato gibi biri karşısında bir önemi yok. Itachi'nin bundan çok daha iyi başarıları var zaten.
Sende kusura bakma aklım animeye gidip shippuuden yazmışım. :D Orada dediğin gibi İtachi, Sasuke'yi Konoha'ya karşı kin gütmesin diye aldatmaya çalışıyor. (Yanlış hatırlamıyırsam.) İtachi klanını katlettiği zaman bence en güçlü zamanı değildi. Daha sonra Akatsuki'de güçlendiğini düşünüyorum. Minato'da ölmese güçlenecek bir karakter.
Mangayı tam hatırlamadığım için kararsız kaldım.
Ama İtachi, Obito'nun yardımıyla klanını katlediyordu diye hatırlıyorum.
Ben burada konudaki yazılan yanlış bilgiyi kastediyordum. : )
bu abimiz kendi klanını katledebilecek kadar güçlüdür

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık