Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Jiraiya'nın kullandığı sıradan teknik ile İtachinin onu açabilmesi için kullandığı en üst seviye teknik. Jiraiyadan falan üstte görenler için diyeyim bunu

Minato için yellow flash denen bir adama Ametarasu isabet ettirme olanağı bilemedim.

Önceki sayfalarda da dendi. Minato denk getirirse tek de atar. Öyle bir vs bu
Ben "öldürme tekniği yok" dedi diye böyle bir şey dedim. Minato'yu öyle yenebilir ama hızda yakalaması ve 2 veya 3 saniye icinde odaklanması lazım.

Amaterasu ne güne duruyor hocam?
Jiraiya bile bir şekilde mühürlemeyi başarmışsa Minato için tehlike bile sayılmaz.
Lakkabı ''Sarı Şimşek'' olan bir adama onu tutturabilmek zor iş.
Tutturdu diyelim yine değişen bir durum olmaz. Minato mühür tekniklerinde aşmış birisi, Jiraiya'nın yaptığından çok daha kısa bir sürede mühürleyip kurtulur.

Jiraiya bile bir şekilde mühürlemeyi başarmışsa Minato için tehlike bile sayılmaz.
Lakkabı ''Sarı Şimşek'' olan bir adama onu tutturabilmek zor iş.
Tutturdu diyelim yine değişen bir durum olmaz. Minato mühür tekniklerinde aşmış birisi, Jiraiya'nın yaptığından çok daha kısa bir sürede mühürleyip kurtulur.
Jirayia ayrı bir kulvarda. Itachi "gel beni mühürle" diyecek hali yoktur. Susanno'yu mühürlemesi lazım.

Şimdi baktımda tsukuyomi'nin önlenmesi için ya uchiha olman lazım yada üst düzey dojutsu olması lazım kararsızdım şimdi İtachi alır diyorum.

Minatonun her yeri sarı şimşek olsa ne olur, tokat mı atacak Itachiye, cimcikleyecek mi, Itachiyi Kyuubi gibi köyün dışına ışınlarsa belki ringin dışına çıktın diye yenmiş sayılabilir. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık