Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nami vs. Nico Robin

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    53
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Robin başlar başlamaz naminin vücudunda kollar çıkarıp boynunu kırar. Kılıç tutan adamı tutuyor yahu bu kadın :/

Neden Robin Arlongu alamaz mı?
Nami nin alamayacağını düşünüyorum yani şu anda Robin alır mı diyeyim? Anlamadığınız nokta şu el ya da kol çıkartıyor diye siz kafadan eliyorsunuz yahu bu kadın aşırı açık veriyor. Kocaman el ya da kol çıkartıyor birisi çıkıp da kesmiyor ki? Gerçi Alabastada kesiyorlar bunu kendi eli kanıyor daha sonra yani biri bunun çıkartığı kolu koparsa kendi kolu kopar allah aşkına :D

Nami nin alamayacağını düşünüyorum yani şu anda Robin alır mı diyeyim? Anlamadığınız nokta şu el ya da kol çıkartıyor diye siz kafadan eliyorsunuz yahu bu kadın aşırı açık veriyor. Kocaman el ya da kol çıkartıyor birisi çıkıp da kesmiyor ki? Gerçi Alabastada kesiyorlar bunu kendi eli kanıyor daha sonra yani biri bunun çıkartığı kolu koparsa kendi kolu kopar allah aşkına :D
Doğru dürüst bir rakiple karşılaşmadı orasına katılıyorum. Ama Arlong Dev kol ve bacağı kesebilecek kişilerden değil:)

Arlongu alan Nami Robini alamıyor. :( ayrıca Robinin çıkardığı eller en ufak bir darbe alsa bu da Robine dezavantaj olarak geri döner. Kendi Vücudu da alıyor o hasarı.. Robin direk El ya da kol çıkartır Namiyi nakavt eder diye bir şey yok. :(
Daha Robin 5 dk uçamıyor. O meyve ortalama birinde olsa adalar arası seyahat yapardı. Hem 20 senedir kullanıyor. Devrimcilerin içinde bile 2 sene kal ama haki açma sen, ya da açamadı artık. Nami her türlü daha potansiyelli ve haki açmaya müsait.

Carrot'un yanında biraz pişerse iyi yerlere gelir.
Olsun Robin bence daha avantajlı. Boynunu kırar Nami'nin.
Robin daha 10 doriki etmeyen Spandam'ın boynunu kıramadı hemde dünyada en çok nefreti belki o anda Spandam'a karşı duydu ama sonuç yok.

Nami ise gerekirse kendini bıçaklayan biri, filmlerde hep Zoro ya da Luffy'yi kurtaran kadın.

Doğru dürüst bir rakiple karşılaşmadı orasına katılıyorum. Ama Arlong Dev kol ve bacağı kesebilecek kişilerden değil:)
Arlongdan bahsetmiyorum ben Robinden bahsediyorum. Robin için dedim. Naminin 2 yıl önce attığı yıldırımlar dev Oz u ve için de ki Moriayı etkiyordu yani ... Gerisini sen düşün bu alet tek yıldırım da değil bildiğin 4 element gibi bir şey her şeyi oluyor hemen hemen ..
@Daredewill yani benim bahsetmek istediğim. Öyle el kol çıkartır. Boynunu kırar değil yani ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık