Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nami vs. Nico Robin

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    53
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi şöyle böyle yapar diyemem de Naminin daha önce yaptığı şeylerden örnek verebilirim. Robinin gücünü fark ettik den sonra büyük ihtimal çoktan o gönderdiği yıldırım bulutları etrafta dolanır. Ya da en kötü Kalifaya olan olur yani..
Oda her zaman Robini Namiden daha güçlü çizdi. Ben birazda ona güvenerek Robin diyorum. İki karakterin de güçleri biraz daha belli olsun sonra tartışırız bu konuyu.

Her türlü Robin'im alır :utangac:
Nami'nin anca bir kaç yıl geçmesi bi kaç fırın ekmek yemesi, yıldırım çarpması falan lazım. Yeni teknikler vesaire kazanacak. Şöyle ki aralarında yaş farkı da var Robin bu zaman diliminde şeytan meyvesi ve tecrübeden kazanır. Ama bayağı uzak bir gelecekte Nami gelişen teknikleri ve artan bilgisiyle belki yarışabilir kıvama gelir.

Nami'yi Robin'den hep daha efektif gördüm. Robin bir kere bile karşı taraftan birini indirmezken Nami Alabasta ve Enies Loby arclarında üstüne düşeni gayet yapmıştır. Burada Nami'yi seçiyorum.
Alabastada Robin düşmandı ama buna rağmen Luffy'nin hayatını 2 kere kurtardı. Enies Lobyde eli kolu bağlı tutsaktı zaten. Yakalanması da tayfa için olmuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık