Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Monster Rancher (1999-2000)

Anime Hakkında Fikriniz ?

• Beğendim

Kullanılan: 7 100.0%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

Genki enerjik ve bir o kadar da hayalperest bir çocuktur. Hep hayranı olduğu Monster Rancher oyunu gibi bir hayat yaşamak ister. Fakat bir gün Monster Rancher oyunu oynarken, bir patlama olur ve kendini birden oyunun içinde bulur. Hayalleri gerçekleşmiştir, artık hep oyun dünyasında kalmak ister ama oyun dünyasının hiç de hayal edildiği gibi olmadığını görür ve Muu adındaki şeytani kralla tanışır. Muu'yu yenmenin tek yolu ise efsanevi canavar Phoenix'i uyandırmaktır. Genki, oyun dünyasını yeni edindiği arkadaşlarıyla kurtarmaya çalışır ve Genki için yeni bir macera başlamış olur.

Japonca Adı: Monster Farm
İngilizce Adı: Monster Rancher
Yayın Tarihi: 17 Nisan 1999 - 25 Mart 2000 - Ağustos 2000 (USA)
Yapıt: Oyun ve Anime
Yapımcı Şirket: Tokyo Movie Shinsha (TSM)
Yönetmen: Hiroyuki Yano, Yuichiro Yano, Fujio Yamauchi
Senaryo: Satoshi Nakamura, Masashi Komemura, Takeshi Mochizuki
Karakter Dizaynı: Minoru Maeda
Animasyon: Masahiro Sekiguchi
Temel Seslendirme Sanatçıları: Chisa Yokoyama (Genki), Mariko Kouda (Holly), Yuri Shiratori (Mocchi), Wataru Takagi (Suezo), Naoya Uchida (Golem), Kazuki Yao (Raiga-Tiger), Nozomu Sasaki (Ham-Hare)
Tür: Bilim-Kurgu, Boyutlar Arası Yolculuk, Macera,
Müzik: BMF

(Bilgiler Alıntıdır)

Çok severdim ben bunu, 1 sezon mu sürmüş, link olsa yine izlenir :)

Bir de o zamanlardan Power Stone diye bir anime serisi vardı, onu da bitirememistim, TV'ye muhtaç olunca o dönem hep yarım kaldi animeler :)

Çok severdim ben bunu, 1 sezon mu sürmüş, link olsa yine izlenir :)

Bir de o zamanlardan Power Stone diye bir anime serisi vardı, onu da bitirememistim, TV'ye muhtaç olunca o dönem hep yarım kaldi animeler :)
Ana karakter finalde tüm taşları birleştirip içinden geçmişti son düşmanın. Serinin son bölümünde farklı yollara gidip kendi hayatlarını yaşamaya başlayan taş kullanıcılarının gösterildiği sekans bende titanik etkisi yaratmıştı bebeyken. Hüzünlüydü bir daha birlikte takılmayacak olmaları

Bu Türkiye'de hangi yıllarda çıktı? Tek gözlü sarı canavarı hatırlıyor gibiyim.

Sarı Gözlü'nün benzeri ile poker masasına oturması aklımda kalan sahnelerin başında yer alıyor. Diğerleri ise canavarların ölüp taşa dönüşmesi vs.

Zamanında bunu bayağı bir aramıştım.

posterindeki canavarları hatırlıyorum ama niyeyse hiçbi şey anımsamıyorum bu anime hakkında. çok garip sanırım günün 15 saatini dışarıda geçirdiğim döneme denk geliyor. varsa bi yerlerde turkanime gibi bi ara bakim

Hikayenin arka planı çok sağlam aslında, sezonlarca gidebilirmiş.

12.bolumde buldukları Poneglyph gibi bir taş bütün olayı anlatiyor. 🙂

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık