Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 239 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    279
Yahu Dof ayağı kanayınca orayı yıktıran adam. Dof'tan olup olabilecek en iyisi oydu.

Kral haki eğitimi felan da almadı Luffy. En basit düzeyde haki eğitimi aldı onu da Dof'a herkes verdi çocukluğunda alıyor o eğitimleri. Kusura bakma potansiyel olunca Yamato gibi oluyon. Dof önce hayatının herhsngi bir aşamasında Yonkou karşı savaşmayı cesaret edebilse imiş. O zaman gelisirdi asıl.
Nereden biliyorsun savaşmadığını ? ayak kanama mevzusunu da bıktırdınız artık.Kişilikle alakalı birşey o tam intikamcı kişilik var işte küçükken yoksa öldüm bittim durumu değil aşırı kinlenme olayı.Yahu Ray geleceği görmeden bile bahsetmiş.Ray musluğu açamamış olsa 6 ay önce bırakıp gitmez.Bu işin kurdu bu adam h.hakinin antrenmanla olmayacağını bile biliyor.Bilmeyenler kesin boş yere antrenman yapıyorlardır.Luffy’nin çok avantajı oldu o yönden dünyanın en iyi birkaç hocasından biri ötesi Roger olurdu.

Dofun elini sıcak sudan soğuk suya sokmamış adamlar bide fırsatçı tayfası demişsin ayıptır be :hhh:
Zaten o yanlış.Rahata alıştırmak yerine vahşi yaşama sokacaksın yada Cp eğitimi gibi olacak.Bu arada evet düşününce biraz abartmışım Luffy’i potansiyel genel toplamda geçemez ama h.haki olarak geçebilir.Genelde niye geçemez Garp’ın torunu D. seçilmiş kişi inanılmaz genleri var falan o yönden geçemez.Ama mesele hakiyse eğer yada şöyle diyelim h.haki geliştirmekse Ace de Doflamingo da erken yaşta üstünde dursalardı çok daha ustalıkla kullanır geliştirirlerdi maça çok erken başladıkları için.

Seride gen yönünden üstün insanlar olsada irade bakımından dengi yok. Zaten OP'ta iradenin soydan daha önemli olduğu vurgulanır. Bu yüzden herkesten daha güçlü olacak.

Nereden biliyorsun savaşmadığını ? ayak kanama mevzusunu da bıktırdınız artık.Kişilikle alakalı birşey o tam intikamcı kişilik var işte küçükken yoksa öldüm bittim durumu değil aşırı kinlenme olayı.Yahu Ray geleceği görmeden bile bahsetmiş.Ray musluğu açamamış olsa 6 ay önce bırakıp gitmez.Bu işin kurdu bu adam h.hakinin antrenmanla olmayacağını bile biliyor.Bilmeyenler kesin boş yere antrenman yapıyorlardır.Luffy’nin çok avantajı oldu o yönden dünyanın en iyi birkaç hocasından biri ötesi Roger olurdu.
Musluk zaten açıktı gerisi savaşarak olur demiş. Rayleigh iki yıllık eğitimle o seviyeye gelmen imkansız gibi bir şey diyor gelecek gorme olayında. Mucize olur öyle biriyle karşılaşıp aşman felan.

Kaido'nun doğru düzgün hasar almadığı halde gücünün azaldığı söyleniyor.

Bu dünyanın dayağini yedi yüzde 5 falan kalmış olması lazım, tık yok. ? Dövüş kazansın diye mangakanin sivadigi bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık