Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Plat armorun en alasını seri başından beri yaşayan adamın fanları gelip Luffy eleştirmeye çalışıyor. Mükemmel bir dürüstlük örneği. Gözlerim yaşardı cidden.

Maradona kokain kullandığından dünya şampiyonu saymıyor muyuz yakışıklı, mantığını anlayalım da bilelim yani

Bana gerek bile yok canım, Türkçe sözlükten bakabilirsin
Türkçe öyle bir dil değil, irade de öyle bir şey değil. Ama sıkıldım anlatmaktan o yüzden olduğu gibi bırakıyorum. Zaten bir manası da yok, şapşık diye troll diye argümanlarınız var ahahaha :hhh:

Güzel örnek verdin bak; Maradona’da elle gol atıp tanrının eli diyordu. Lütfü’nün de üstüne su damlası düşüyor Oda’nın eli diyoruz :d
Evet, birisi dünyanın gelmiş en iyi futbolcusu olarak anılıyordu Messi'ye kadar, diğeri de Roger'ın başaramadığını başaracak adam. Gömü gömülere devam :d

Türkçe öyle bir dil değil, irade de öyle bir şey değil. Ama sıkıldım anlatmaktan o yüzden olduğu gibi bırakıyorum. Zaten bir manası da yok, şapşık diye troll diye argümanlarınız var ahahaha :hhh:
İradenin anlamı hoşuna gitmiyorsa TDK'ya posta çek, anadoluda propoganda yap toplu kullanımını değiştir, benle niye uğraşıyorsun kardeşim hahahah

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık