Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 240 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Yav sende ne yazsak sırtından bıçakladı falan hemen :S.Kimi bıçaklamışım ben :( bir tane adam göster… Invictus falan deme o kendi kendine triplere girdi Zoro övüldüğünü görmek onun için sırtına hançer yemekle eşdeğermiş değişik bir kafa yapısı :bilmem: Bunu bahane edip adımı çıkardılar güya sende dünden razısın zaten gözümden kaçmıyor. :D
Gebeş'i çıkaran kişi olduğu için suçluluk psikolojisi var Carpe'de. Haliyle sana yansıtıyor anlayışla karşıla adamı.

Yav sende ne yazsak sırtından bıçakladı falan hemen :S.Kimi bıçaklamışım ben :( bir tane adam göster… Invictus falan deme o kendi kendine triplere girdi Zoro övüldüğünü görmek onun için sırtına hançer yemekle eşdeğermiş değişik bir kafa yapısı :bilmem: Bunu bahane edip adımı çıkardılar güya sende dünden razısın zaten gözümden kaçmıyor. :D
Onları da seninle ilgili uyaran bendim la sen kime anlatıyorsun mwcim sicim fanım :D Adamlar önce inanmadı da sonra doğru demişsin diye geldiler yanıma. Hurdacıları fena harcadın.
Henüz sırtından bıçaklamadığın biri varsa o da sana sırtını dönmeyen bir babayiğittir :)

Kıvırmalar başlamış, bu yük sana ağır gelirdi zaten Carpe xD
Yükü güverteye koyarız sırtımızda durmaz redi. Gemiyi sürdürene güveniriz biz 😌

Geçen eski yorumlara bakarken daha fena şeyler gördüm bu arada bizim lobiden ama bildiğin küfür gibi şeyler eline bu kozu -en azından forumda- veremem. Çok ağır konuşmuşlar.
Derhal uyanışı kontrol altına alması lazım luffy civanımın.

Senede bir kez tüm kütüphane konularını incelerim, güncelleme gerekiyorsa yaparım.
Sen hatırlarsın. Bu kaido içten patlamalı falan dediğimiz hakiyi kullanmadı mı hiç? Kocaanayla ortak saldırılarını o türden diye düşünüyordum.
Üç hakide de en üst teknikleri sadece luffy yapar demişiz de ondan sordum.

Yok ben vites diyorum sizin gibi yarı ingilizce yarı türkçe takılmıyorum veya g5 diyorum.S-hawk derken neden kimse sehawk yazmadı?Siz telefon numaralarını kesin sıfırbeşyüzotuz diye yazıyorsunuzdur aynen inandım.
Bende yorumlamıyorum zaten lafı sen getirdin oralara.Ben gayet arc başından beri kaçacağız edeceğiz kaçmamız lazım dediklerinden bahsettim sen g5e canın sıkılmış dedin bu durumda g5e kafayı takan sen olmuyormuşsun gibi yorumlayacak kadar düşmedik diyen yine sen oluyorsun :hhh:
Yarı İngilizce Yarı Türkçe takılmıyorum demişsin de G5 kelimesinin yanına e takısı gelmiş, sanki 5'i beş şeklinde okumuşsun gibi. G5(Ci fayv) okunuşuna e takısı getirmiyorsan sen de bayağı bayağı g5 diye okuyormuşsun işte yeme milleti :p.

Yarı İngilizce Yarı Türkçe takılmıyorum demişsin de G5 kelimesinin yanına e takısı gelmiş, sanki 5'i beş şeklinde okumuşsun gibi. G5(Ci fayv) okunuşuna e takısı getirmiyorsan sen de bayağı bayağı g5 diye okuyormuşsun işte yeme milleti :p.
Sen onu ciddiye mi aldın yav makarasına yazdım la tabi öyle okuyorum ne diye okuyacam başka aahahhshdjdkahsj Zaten demişim g5 dediğimi gebeş diye yazmıyorum okunuş öyle sadece sonrasında zaten örneklendirmişim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık