Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
İmparatooor olmayı canım kolay mı sandın
Plot armora kazık çaktım duyulsun adım
Doğada hiç değişmeyen bir kanun var
Konu lastik olunca Oda tam bir davar
Yonkou da beniim Kk da benim
Bin kere düşsem yine gelirim
Kucakta gezerim zurnadan tek yerim
Patinaj izleri benim eserim
Şiir gibi konuşmuşum.

Şimdi bu arkadaş mistik zoan olduğuna göre ve 5. vites de beast formuysa 4. vites mi hybrid form oluyor? Ama 4. vites daha çok haki ve 3. vites karışımı gibi. Yoksa luffy hep hybrid formdamıydı. Belki bu kadar ciddiyetsiz olma sebebi budur. Ya da ilerde farklı bir hybrid formu mu görürüz.

Şimdi bu arkadaş mistik zoan olduğuna göre ve 5. vites de beast formuysa 4. vites mi hybrid form oluyor? Ama 4. vites daha çok haki ve 3. vites karışımı gibi. Yoksa luffy hep hybrid formdamıydı. Belki bu kadar ciddiyetsiz olma sebebi budur. Ya da ilerde farklı bir hybrid formu mu görürüz.
Bu kadar kafa yormaya gerek yok. Oda'nın bunları düşündüğünü hiç sanmıyorum, öyle olmasını istedi ve oldu.

Zaten meyve insan meyvesi. Yani hep hybrid diyebiliriz. Çoppa ve formları gibi işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık