Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 Luffy'e zarar verebilme ihtimali olanlar Franky, Sanji ve Zoro. Franky'nin zarar verme ihtimali yüzde 3 falandır herhalde. Bomba falan atacak Luffy'nin dikkatsiz anına gelecek, bomba patlayacak. Franky'nin birazcık dayanabileceğini düşünüyorum. Sanji'nin Diable Jambe üstü bir tekniği varsa, hakisi ile birleştirip belki zarar verebilir. Dof'un hakisinin yetmediği yerde Sanji'ninki sinek ısırığı tarzı bir zarar gibi gelebilir tabii o ayrı. Sanji tutar ama bir süre. Zarar verme ihtimali en yüksek olan karakter Zoro. Mantıklı olan bu eşleşmede önce çöpleri harcatıp sonra Franky, Sanji ve en son da Zoro'yu öne sürmek. Luffy'nin son 15 dakikasında falan Zoro ile karşılaşırlar. Zoro Luffy'i alır.

Sanji G4'ü biraz bile zorlayamaz düşüncesindeyim ben. Doffy karakterine attığı tekmeler adamı kaşımadı bile. En güçlü tekniği ateşli tekmeler zaten. G4 hızına bile yetişemez diye düşünüyorum ben Sanji'yi bu hali ile.

G4 gücü aradaki farkı fersah fersah açan bir yetenek. Bu hıza yetişecek karakter sadece Zoro olabilir, diğerlerinin zarar verebileceğine ihtimal vermiyorum.

Sanji G4'ü biraz bile zorlayamaz düşüncesindeyim ben. Doffy karakterine attığı tekmeler adamı kaşımadı bile. En güçlü tekniği ateşli tekmeler zaten. G4 hızına bile yetişemez diye düşünüyorum ben Sanji'yi bu hali ile.
Diable Jambe üstü tekniği varsa diye o yüzden özellikle belirttim. Yoksa acı olacak ama hakisiz Franky'nin Luffy'e zarar verme ihtimali Sanji'den yüksek olur. Adam da lazer, bomba var, yıkım gücü küçümsenmesin. Ah be Oda Sanji'yi ne durumlara soktun.

Sanji daha iyi Zoro'dan hız ve mantra konusunda, uçabiliyor da. En azından g4'ün bitmesi için zaman kazandırır takıma.
Sanji hızını Doffy üzerinde gördük. Birde g4 gücünü Doffy üzerinde gördük. Sanji Doffy'ye yetişemedi hız konusunda, Doffy'de Luffy karakterine yetişemedi.

Şimdi G4 açmış Luffy'den kaçarak takıma zaman kazandırma ihtimali çok zayıf.

Luffy vs Zoro gibi olmuş. Cinden dayak yiyen Sanji bir şey yapamaz. Luffy cinin vurduğunun 100 katını vuruyor büyük ihtimalle.

Diğerlerini ise zaten saniyede alır.

Ortama KKG atsa bir Zoro kalkar o da eskisi gibi kalkmaz.

Luffy vs Zoro olur. Luffy onu da alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık