Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana göre alamazdı Oda'ya göre alırmış. Kardeş unuttuğunuz bir şey var. Bu serinin yazarı siz değilsiniz. Adamın çizdiği ortada. Luffy dediklerinin hepsini yendi mi? Yendi. Bitmiştir. İstersen sen aksini yaz.

Alamayacağını düşünüyorsan alamaz dersin. Zaten senaryo okuyoruz. Biliyoruz biz de senaryo okuduğumuzu. Asıl sen senaryo yazıyorsun. Normalde alamazda senaryodan sebep alacak diyorsunuz. Çok sağol kardeşim biz zaten bilmiyoruz bunun senaryo olduğunu. Yani azıcık düşünün Kata'nın da o denli güçlü gözükmesi yapılması bir senaryo. Bunu çizen Mangaka Luffy'i onu yenerken çiziyorsa gücünü yeterli görüyor demektir. Bu karakterin yenildiği bir sürü yer var. Senaryo çift taraflı bir şey bunu unutmayın yeter.

Ve dürüst olun. Alırsa alır, alamazsa alamaz dersin. Kendini güvene alıp normalde alamaz da senaryodan sebep alır deyip herhangi birinin gerçekleşmesi durumunda bak böyle dediydim diyebilmek için yazıyonuz. Alır, alamaz bitti.

@Monkey D. Dragon

WB'de devin birine deprem kullanıyor? Ne yapalım yani.
Deprem vurmanın wb yi yıprattığını sanmıyorum. Adamın kaynağı bol istediği gibi kullanır öyle bir derdi yok. Luffyde durum böyle değil. Luffye gidip niye kolunu uzatıyorsun demiyoruz sonuçta. He bide g2 kullanıp diş geçirememesi ayrı bir vukuat. Bak artık ufaktan onlarda yalan oldu. Her rakipte g4 açmaya başladı.

Sana göre alamazdı Oda'ya göre alırmış. Kardeş unuttuğunuz bir şey var. Bu serinin yazarı siz değilsiniz. Adamın çizdiği ortada. Luffy dediklerinin hepsini yendi mi? Yendi. Bitmiştir. İstersen sen aksini yaz.

Alamayacağını düşünüyorsan alamaz dersin. Zaten senaryo okuyoruz. Biliyoruz biz de senaryo okuğumuzu. Asıl sen senaryo yazıyorsun. Normalde alamazda senaryodan sebep alacak diyorsunuz. Çok sağol kardeşim biz zaten bilmiyoruz bunun senaryo olduğunu. Yani azıcık düşünün Kata'nın da o denli güçlü gözükmesi yapılması bir senaryo. Bunu çizen Mangaka Luffy'i ona yendiriyorsa gücünü yeterli görüyor demektir. Bu karakterin yenildiği bir sürü yer var. Senaryo çift taraflı bir şey bunu unutmayın yeter.

Ve dürüst olun. Alırsa alır, alamazsa alamaz dersin. Kendini güveni alıp normalde alamaz da senaryodan sebep alıp deyip her iki ihtimalinde gerçekleşmesi durumunda bak böyle dediydim diyebilmek için yazıyonuz.
Haydaa.Kendimi haklı çıkartmak ile ne alakası var bu durumun.Yanıldıysak yanıldık deriz alırız voltamızı.

Adam serinin başımda sadece yumruklar ile kazanamayacağın dövüşler var demiş mi demiş.Yani güçlü olmak yetmiyor demiş.Ee daha ne.Luffy Crocodan güçlü müydü ? Enelden ? Wbnin Marconun kurtaramadıği Acei Luffy kurtarıyor yav.Bir dur düşün allah aşkına bu iş niye böyle diye.

Biz de biliyoruz elbette senaryo okuduğumuzu.Luffy Kk olacak diye hemen olmuyor.Amaan Luffy kk olacak mi olacak bitti.Okumayalım da istersen mangayı.

Mangaka bu zamana kadar Luffye dövüş kaybettirdi mi evet.Bunu ise kaybettirmeyeceğini düşünüyorum.Öyle veya böyle.Bu adam yonkouya esir düştü deģil mi.Sana göre Luffy yonkou da alır.Yonkou alacak adam niyeyse Krakerin üstüne öfkeli ordudan kötek yiyor.

Mangaka kendi senaryosunda bile yorumlara açık kapılar bırakıyorsa birak da hür irademiz ile yorumlayalım neyin ne olduğunu.

Deprem vurmanın wb yi yıprattığını sanmıyorum. Adamın kaynağı bol istediği gibi kullanır öyle bir derdi yok. Luffyde durum böyle değil. Luffye gidip niye kolunu uzatıyorsun demiyoruz sonuçta. He bide g2 kullanıp diş geçirememesi ayrı bir vukuat. Bak artık ufaktan onlarda yalan oldu. Her rakipte g4 açmaya başladı.
WB neden düz yumruk vurmuyor? Sen onu de bana? Yetersiz olduğu için mi? Nereden bilebiliriz belki de harbi öyle. Yani? Yıpratıp yıpratmaması önemli değil. G2'nin de Luffy aşırı yıprattığını görmedik 2 yıl sonrasında. Gladiusu g2 atağıyla tekleyemebilir. Ama g2 ile teklemek ile yenmek arasındaki farkı herhalde biliyorsundur? Red Hawk belki de tekler Gladiusu. O da g2 atağı bu da? Bellamy'i tekledi mesela direk. Bellamy Gladius'tan güçsüz mü? He işte buna senaryo deniyor.

@Eustass Captain Kidd

Vallaha bunca şeyi dedikten sonra niye okuyonuz ben de bilmiyorum harbiden okumayın yani.

Daha güçlü olmaktan bahsetmedim. Yeterli güçten bahsettim zaten. Seride bir sürü avantaj dezavantaj durumu var. Crocodile'ı yendi ona karşı güçlüdür. Ama Crocodile logia bir başkasına karşı avantajlı olur. Çok büyük fark yok aralarında. Luffy gidip seri başında Akainu'yu Aokiji'yi yenmedi. Kuma'yı yenmedi. Magellan'ı yenmedi yenildi. Eee demek gücünün yetmediği sıra yenilebiliyormuş. Diğerlerini de yenmesini istemiyorsanız bu çocuk kimi yenecekti? Ne okuyacaktık biz?

Siz her dövüşü için aynı şeyi diyorsunuz.

O dediğini Teach diyor ve onu da zaten Bellamy'den bilerek dayak yedikleri sıra için dedi. Bir şeyler var içinde ama dediğine direk yoramayız.

WB Garp'ı geçemezdi. Luffy geçebildi olay bu kadar basit. Biz de Luffy Ace'i kurtardı diye WB'den güçlü demiyoruz.

Bak ben de sana aynı şekilde cevap vereyim. Luffy'e kalsa yapar. Ama Oda'nın senaryosu işliyor. Yoksa öfkeli ordu felan bırakmazdı ortada. Ana'da hikaye. Senin yaptığın bu.

Olayın kendisi zaten senaryo. Mangaka Kata'yı öyle güçlü gösterip Luffy'e ama yenilmez değilsin dedirtiyorsa demek Luffy yenebilecek Kata'da yenilebilecek durumdadır. Sen diyorsun ki yok be Kata böyle böyle. Luffy'i ancak Oda yendirir başka çıkar yolu yok. Eee kardeş komik durmuyor mu? Kata'yı çizen kim?

Son düzenleme:
WB neden düz yumruk vurmuyor? Sen onu de bana? Yetersiz olduğu için mi? Nereden bilebiliriz belki de harbi öyle. Yani? Yıpratıp yıpratmaması önemli değil. G2'nin de Luffy aşırı yıprattığını görmedik 2 yıl sonrasında. Gladiusu g2 atağıyla tekleyemebilir. Ama g2 ile teklemek ile yenmek arasındaki farkı herhalde biliyorsundur? Red Hawk belki de tekler Gladiusu. O da g2 atağı bu da? Bellamy'i tekledi mesela direk. Bellamy Gladius'tan güçsüz mü? He işte buna senaryo deniyor.
Bak şimdi Wb için meyveyi kullanıp kullanmamak çok bişi ifade etmiyor. Kendini saklamasına gerek yok çünkü. Hatta fiziksel gücünü saklasa daha mantıklı heralde zira yaşlı herif. Luffynin her g2 girişi kendisine zarar. Az yada çok farkeder mi? ''Ben bu adamı normal de teklerim ama g2 girip kendime neden zarar vermiyorum'' mu diyor Luffy? Gladiosa zaten haki basmadı. Red hawk hem haki hem daha üst düzey bir teknik zaten. Hani sen yonkou hedefeleyip Dof gibi bunlara nazaran çöp kalan bir adamın en son sıra adamlarından birine gear 4ten sonra belkide en güçlü tekniğini basıyorsan yazık zaten. Ki yazıkta bence Luffy bence 2 yıl arasından sonra gear bağımlısıdır. 2 yıl önce dümdüz meyvesine gram ihtiyaç duymadan Bellamyi tekleyen Luffy hem g2 hem armament bastı. Bu bile yönelimi gösteriyor bence. Mümkün mertebe kendi gücünü saklayan Luffynin keyfine gear mı açtığını söylüyorsun anlamadım?

Bak şimdi Wb için meyveyi kullanıp kullanmamak çok bişi ifade etmiyor. Kendini saklamasına gerek yok çünkü. Hatta fiziksel gücünü saklasa daha mantıklı heralde zira yaşlı herif. Luffynin her g2 girişi kendisine zarar. Az yada çok farkeder mi? ''Ben bu adamı normal de teklerim ama g2 girip kendime neden zarar vermiyorum'' mu diyor Luffy? Gladiosa zaten haki basmadı. Red hawk hem haki hem daha üst düzey bir teknik zaten. Hani sen yonkou hedefeleyip Dof gibi bunlara nazaran çöp kalan bir adamın en son sıra adamlarından birine gear 4ten sonra belkide en güçlü tekniğini basıyorsan yazık zaten. Ki yazıkta bence Luffy bence 2 yıl arasından sonra gear bağımlısıdır. 2 yıl önce dümdüz meyvesine gram ihtiyaç duymadan Bellamyi tekleyen Luffy hem g2 hem armament bastı. Bu bile yönelimi gösteriyor bence. Mümkün mertebe kendi gücünü saklayan Luffynin keyfine gear mı açtığını söylüyorsun anlamadım?
Milletin hoşuna gittiğinden böyle çiziyor işte. Gear bilmem ne diyip moda girince insanların hoşuna gidiyor. Katılıyorum her yönden ara öncesi Luffy'yi tercih edenlerdenim zaten.

Senin bakış açınla normal bir yumruk atmakta insanın efor sarfetmesine yol açar. İyi o zaman az ya da çok hiç efor sarfetmeden teklesin herkesi.

Yonkou dediğin karakterden örnek veriyorum. WB kendisi için çöp sayılabilecek birine deprem vurdu. Ondan efor alıyor almıyor ben orasına bakmam orayı bilemeyiz de. Tek atma olayına kafayı takmışsın. Luffy rahat bir şekilde belki de 2-3 yumruğa yenecek Gladiusu. Ben g2'de vurduğu bir teknikle tek atmadı diye karakteri soktuğunuz durumdan bahsediyorum.

G2 zaten artık sıradanlaşmış bir şey diyorum. G2'nin içinde bir sürü teknik var. Bunun jet gatlingi de var pistolü de var. Var da var. Yaptığınız çıkarımlar çok saçma diyorum bu kadar basit.

Ayrıca Bellamy'nin dayanıklığı doğrudan çok artmış olabilir. Burdan nasıl bir çıkarım yapabiliriz? Luffy iki sene öncesinde Bellamy'i tekliyorken şu an bu teknikle tekleyebiliyorsa ancak Bellamy'nin dayanıklığı için bir çıkarım yapılabilir. Yani diğer ihtimalleri de düşün.

Luffy doğrusal olarak artış sağlamışken Bellamy dayanıklık olarak doğrusal değil çok daha fazla bir artış sağlamıştır? Böyle açıklarsın durumu.

WB örneği olmasa tamam diyeceğim de o örnek var. Akainu da yeri geldiği zaman düz yumruk vuraydı iyiydi. Coby'e bile magma ile vuruyordu ya.:S Oysa düz yumrukta vursa öldürmesi gerekliydi. Neden meyvesini kullanıyor ki?

Senin bakış açınla normal bir yumruk atmakta insanın efor sarfetmesine yol açar. İyi o zaman az ya da çok hiç efor sarfetmeden teklesin herkesi.

Yonkou dediğin karakterden örnek veriyorum. WB kendisi için çöp sayılabilecek birine deprem vurdu. Ondan efor alıyor almıyor ben orasına bakmam orayı bilemeyiz de. Tek atma olayına kafayı takmışsın. Luffy rahat bir şekilde belki de 2-3 yumruğa yenecek Gladiusu. Ben g2'de vurduğu bir teknikle tek atmadı diye karakteri soktuğunuz durumdan bahsediyorum.

G2 zaten artık sıradanlaşmış bir şey diyorum. G2'nin içinde bir sürü teknik var. Bunun jet gatlingi de var pistolü de var. Var da var. Yaptığınız çıkarımlar çok saçma diyorum bu kadar basit.

Ayrıca Bellamy'nin dayanıklığı doğrudan çok artmış olabilir. Burdan nasıl bir çıkarım yapabiliriz? Luffy iki sene öncesinde Bellamy'i tekliyorken şu an bu teknikle tekleyebiliyorsa ancak Bellamy'nin dayanıklığı için bir çıkarım yapılabilir. Yani diğer ihtimalleri de düşün.

Luffy doğrusal olarak artış sağlamışken Bellamy dayanıklık olarak doğrusal değil çok daha fazla bir artış sağlamıştır? Böyle açıklarsın durumu.

WB örneği olmasa tamam diyeceğim de o örnek var. Akainu da yeri geldiği zaman düz yumruk vuraydı iyiydi. Coby'e bile magma ile vuruyordu ya.:S Oysa düz yumrukta vursa öldürmesi gerekliydi. Neden meyvesini kullanıyor ki?
Niye efor olayını çarpıttın anlamadım. Neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık