Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zamana kadar okuduğun birkaç bölümü unutmuşsun sen MW.

Croco Robin'in yardımı ve Luffy'nin defalarca denk gelen şans faktörü ve kan saçmalığı yüzünden yenildi.

Enel anti muhabbetine gitti ki bu adamın yenilebilmesi için Luffy haki kullanmış olmalıydı.

Moria'da afiyet olsun 100 gölge yuttu :bilmem:

Mingo malum Law'ın katkısı ile indi.

Craker asrın saçmalığı ödülünü aldı zaten. Adam silahlanma hakisi kullanmadı, Namı, Baum ve ormanın yardımı vardı ve kendi biskuvilerinin sertliği nedeniyle yenildi. Ayrıca Luffy neredeyse patlayacakken biraz daha bisküvi üretip Luffy'ye sınırını aştırmak yerine aptal gibi kendi saldırmayı denedi. Aferin Luffy inanılmaz bir galibiyet aldın :fool:

Şimdi Luffy bu adamlardan üstün olduğu için mi galibiyet algı yoksa sırf senaryo ilerlesin diye mi ? Luffy bu adamların hepsini aştı diyorsan sana afiyet olsun; biz yemedik :oops:

Şimdi de Katakuri karşısında ve dövüşün Luffy lehine bitmesi gerek ki Marco'yla ittifak kurmaya yüzü olsun diyorsun. Hani daha önceki düşmanlarını gerçekten aşmış da bir Katakuri karşısında üstün gelmesi kalmış gibi. Güzel hikaye :alkis:

Ayrıca Marco da "Ace'in kardeşi benden güçsüz, onunla ittifak olmam" diyecek bir tip zaten. Allaaaam yaaaa :D
Luffy yenilmeyecek dedim zaten.Luffy daha güçsüz de olsa düşmanlarını bir şekilde aşıyor yine aşabilir.Burada katakuriye yenilirse olmaz ama en azından yenilmemesi lazım.Yenilirse marco ittifak olmaz luffy marco için yancı onun birşeyler yapması için destekleyen konumunda olur farkı anlıyor musun ? Tam tersi olması gerektiği için luffy en azından yenilmeyecektir.Ayrıca kendi bisküvisinin sertliğine yenildi ne alay mı ediyorsun hahhaha.Adam uzun sefer yolcu uçağı kalkışı yaptı el insaf yani.Marco onu demese de oda bu duruma müsade etmez.Luffye kendinden güçlü birinden yardım aldırtmaz artık.

Luffy yenilmeyecek dedim zaten.Luffy daha güçsüz de olsa düşmanlarını bir şekilde aşıyor yine aşabilir.Burada katakuriye yenilirse olmaz ama en azından yenilmemesi lazım.Yenilirse marco ittifak olmaz luffy marco için yancı onun birşeyler yapması için destekleyen konumunda olur farkı anlıyor musun ? Tam tersi olması gerektiği için luffy en azından yenilmeyecektir.Ayrıca kendi bisküvisinin sertliğine yenildi ne alay mı ediyorsun hahhaha.Adam uzun sefer yolcu uçağı kalkışı yaptı el insaf yani.
Kendi bisküvisine de yenilmedi zaten. Zamanında defalarca kez söyledik ama dinletemedik. Merak edenler açıp bugün çıkan anime bölümüne baksınlar. Luffy'nin saldırısı bitirmiş zaten Cracker'ı. Üstüne bisküvilere çarpması da cabası olmuş. 11 saat sonra haki kullanamaması da Cracker'ın yorgunluğunun belirtisi aynı zamanda. Totosundan nefes alıyordu ne de olsa.

Ben sadece olabilecekleri söyledim :bilmem:
@justahuman Luffy o çarka çomak sokar :a:
@Raiden Eğer yenilirse böyle olacak maalesef :( Mom tarafında bir karışıklık çıkacak ve Katakuri oraya gidecek diye düşünüyorum. Başka türlü o adam bırakmaz Luffy'yi.
Sokabiliyorsa Kata'nın KH'sına soksun o çomağı. BM'nin çarkı pek mümkün gözükmüyor :D Mümkün gözükmüyor derken ömür falan verip yırtar belki. Hiç zarar almadan mümkün gözükmüyor
Yani bir şekilde Kata'yı yenmesi ve ya da olumlu sebeplerle dövüşün yarı da kesilmesi daha çok ihtimal dahilinde gözüküyor.
Eğer Kata yenerse. BM'nin gemiyi kakao adasında yakaladığı ve. Pasta'yı yedikten sonra ne yapacağına karar veren bir BM göreceğiz muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık