Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk kez yorum yapayım ben de.

Zinde haliyle ıkına ıkına yener Luffy. Güçlenerek yener, seviye atlar. Lucci gibi.

Arkadaşlar luffy sanki lucci yi yerden yere vurmuş gibi yorumlar yapılıyor benim bildiğim ikiside yerde ve hareketsizdi. Bir yandan luffy hareket edemiyorum diye ağlıyordu. Hem ussopun katkısı büyük bu dövüşte. Luffy nin yardımsız aldığı dövüş malesef çok az crocoyu yenmesinde bile robinin katkısı var.

Arkadaşlar luffy sanki lucci yi yerden yere vurmuş gibi yorumlar yapılıyor benim bildiğim ikiside yerde ve hareketsizdi. Bir yandan luffy hareket edemiyorum diye ağlıyordu. Hem ussopun katkısı büyük bu dövüşte. Luffy nin yardımsız aldığı dövüş malesef çok az crocoyu yenmesinde bile robinin katkısı var.
Ussuop'un en ufak katkısı yok.Luffy'nin sınırlarını zorlayarak, yumruklarıyla 1v1 de kazandığı nadir savaşlardan.

Luffy bu adamı yendiğinde söylenecekleri yazayım şimdiden.

- Enerjisi yoktu nasıl yendi bu tam bir saçmalık Oda saçmaladı.
- Demek Luffy bitik değilmiş gücü yerindeymiş o zaman.

Bu iki seçenek en öne çıkanları.Bunlar kesin.

Ve muhtemelen Luffy'nin enerji kaybı olmadığı gayet dinç olduğu forumca anlaşılacak. :)

Ve muhtemelen Luffy'nin enerji kaybı olmadığı gayet dinç olduğu forumca anlaşılacak. :)
Kaybederse tam tersi söylenecek ama

Enerjisi yoktu zaten gibi laflar edilecek :)

Kaybederse tam tersi söylenecek ama

Enerjisi yoktu zaten gibi laflar edilecek :)
Öyle bir şey olursa gerçekten öyle olduğu için olur zaten merak etme.

Dinç bir Luffy cam kıracak böyle hareketler yapacak ve sonra net olarak yenilecek öyle mi ?

Mangakanın tarzı değil.Zira Luffy kk olsa bile o imajı düzeltemez daha.Bu hareketlerden sonra biraz Zoro'nun kılıç ustalarına yenilmeyeceğim laflarıyla aynı kapıya çıkıyor çünkü.

Öyle bir şey olursa gerçekten öyle olduğu için olur zaten merak etme.

Dinç bir Luffy cam kıracak böyle hareketler yapacak ve sonra net olarak yenilecek öyle mi ?

Mangakanın tarzı değil.Zira Luffy kk olsa bile o imajı düzeltemez daha.Bu hareketlerden sonra biraz Zoro'nun kılıç ustalarına yenilmeyeceğim laflarıyla aynı kapıya çıkıyor çünkü.
Camı kırmak zorundaydı arkadaşları nasıl kaçacaktı kata rahat mı duracaktı. Bak sen şimdiden kaybederse enerjisi yüzünden kaybeder diyorsun ozaman kazanırsa saçma deme hakkımız da var.

Bizi ilgilendiren kisım bunlar olmayacak tabi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık