Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kata, luffynin etrafında bir ay gecirsin, kendisi luffynin nakaması olmaya karak verir ;) eger gelecegi uzun menzil görebilseydide, luffynin basardıklarını görüp yine luffynin emrine girerdi. :)

cünkü yeni cagın adı monkey d. luffy ve gelecegede maalesef o yön vericek.

savasa gelince, zaten vsyi kimin kazanacagını az cok tahmin ediyoruz. luffy first- mate seviyesini asmak zorunda ve asacaktırda ;)

@Millennium Wizard Yalnız Luffy hiçbir hakide sağlam değil henüz. KH'nin gelecek görme seviyesi varsa sağlam değildir. Haki ile kaplı vücudunu Hody ısırabiliyorsa BH'de de sağlam değildir. 2 yıllık eğitim çok abartılıyor sanki. Yanılmıyorsam Rayleigh demişti, temellerini öğreteceğim tarzı bir şey. Geliştirmek Luffy'e kalmış. Dövüştükçe BH'si gelişir evet ama KH'yi çok kullanırken görmüyoruz dövüşlerde. Nasıl geliştirecek onu muamma.

kata, luffynin etrafında bir ay gecirsin, kendisi luffynin nakaması olmaya karak verir ;) eger gelecegi uzun menzil görebilseydide, luffynin basardıklarını görüp yine luffynin emrine girerdi. :)

cünkü yeni cagın adı monkey d. luffy ve gelecegede maalesef o yön vericek.

savasa gelince, zaten vsyi kimin kazanacagını az cok tahmin ediyoruz. luffy first- mate seviyesini asmak zorunda ve asacaktırda ;)
Dragon sama neden malesef:flaugh:

Bence Luffy Kata'nın geleceği görme olayını çözecek.
Herkes bunu bir avantaj olarak görüyor, tam Oda'lık ters köşe.
Tam bi şey yapacakken karar değiştirecek ya da düşünmeden saldıracak ya da culverinin versiyonlarını izlyeceğiz.
Geleceği görme olayı dışında Kata'nın müthiş bi gücü gösterilmedi (wb gibi kaido gibi vsvs.)
Sadece Bege tehlikeli olduğunu söyledi ki aynı şeyi Kata da Luffy için söyledi.

Arada zaten uçurum olduğunu sanmıyorum.

Adamın meyvesi yeter busoshoku haki si yeter.
Adamın meyvesini anlamadım bile, bana goygoy geldi.
Cracker'deki su muhabbeti benzeri bi şey bile olabilir.
Yani meyvesi yeter demek çok havada kalıyor.

B.Haki ile ilgili de bir kıyas okumadık, görmedik.
Luffy ile yumruk tokuşturdu o kadar.

Tek bilgimiz BM'nin tayfasında yüksek rütbeli biri olduğu, Cracker gibi.

Luffy:
"Katakuriye yumruk atarken 5 cm yana kaycak. o yüzden 5 Cm yana sallıcam. Ama yumruğu yollarken 5 cm Yana sallıcağımı bildiği için sabit durcak. Yana atar gibi yapıp düz sallıcam. Ama yana kayacağını değilde sabit duracağını bildiğimi bildiği için yana kayacak. Offf bu kadar düşünmek beni acıktırdı. En iyisi yiyim bu herifi."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık