Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Roronoa Zoro & Sanji vs. Sakazuki & Issho & Borsalino

Luffy, Zoro & Sanji vs Akainu, Fujitora & Kizaru

• Canavar Üçlü

Kullanılan: 90 49.7%
  • 3 Amiral

Kullanılan: 91 50.3%

• Kullanılan toplam oy
    181
Yorumlarda Yonko ve Luffy fanları Amiraller alır diyor. Kim veriyor tayfaya? Oylar da gizli göremiyoruz. :hhh: Acaba taktik mi kasıyorlar bakın biz bile Amiraller diyoruz ama halk tayfa diyor diye. :D
Ben tayfaya verdim. Yonko ve tayfası ile savaştıktan sonra amiraller artık ciddi tehditler değiller.

Luffy vs kaido da luffy bir yonkounun yanında bile geçemedi. Aradaki fark baya büyük. En iyi ihtimal ile akainu ile berabere kalır.
Zoro vs king de zoro ezici bir galibiyet aldı ve bütün gücünü kullanmadı. Fuji ile rahat berabere kalır.
Sanji kizaruya çizik bile atamaz, ciddi bir vs de oyalayamaz bile. Kizaru çok rahat alır. Çatı savaşı luffy vs kaido gibi olur.
Dövüş, kısa zamanda 2v3 olur ve amiraller alır.

Yorumlarda Yonko ve Luffy fanları Amiraller alır diyor. Kim veriyor tayfaya? Oylar da gizli göremiyoruz. :hhh: Acaba taktik mi kasıyorlar bakın biz bile Amiraller diyoruz ama halk tayfa diyor diye. :D
Luffy’ciler zoro ve sanji’nin amiral tutabileceğini kabullenmek istememiş. Sanji ve zorocular da luffy bi amirali indirip sonra bunlara yardım eder demekten çekiniyor. Yorumlarda görünmüyorlardır o yüzden :D

Ben amiraller dedim ama zorlayabilir bizimkiler. Kondisyonları olsa %50-%50 derdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık