Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Roronoa Zoro & Sanji vs. Sakazuki & Issho & Borsalino

Luffy, Zoro & Sanji vs Akainu, Fujitora & Kizaru

• Canavar Üçlü

Kullanılan: 90 49.7%
  • 3 Amiral

Kullanılan: 91 50.3%

• Kullanılan toplam oy
    181
Sanci'ye gen uyanışı öncesi Daifuku'nun cini liginde diyen adam değil misin sen ? Dostum beni çok güldürüyordun hahahah lütfen Ddaifukunun cinini profil resmi yap ve daha ikonik bir forum üyesi haline gel xD
KF bulusmasina da Daifuku tisortu giyip gelecektim ama nasip olmadi :D Sanji su anda guclu, ve kendisi seride en sevdigim 5 karakter arasinda, ama son bolumde goruldugu uzere Sanji’nin daha yolu var amiralleri zorlamaya.

KF bulusmasina da Daifuku tisortu giyip gelecektim ama nasip olmadi :D Sanji su anda guclu, ve kendisi seride en sevdigim 5 karakter arasinda, ama son bolumde goruldugu uzere Sanji’nin daha yolu var amiralleri zorlamaya.
Zoro'nun 1 tık Sanji'nin de 2 tık güçlenmesi gerekiyor. Sanjici ben de severim ama dslga geçmesi çok keyifli bir karakter.

Zaten ben onu dalgasına yazmıştım. İnvi'nin öyle bir muhabbeti var da..

Gönül rahatlığıyla bir amirale diş geçirebilir diyebileceğim tek kişi şimdilik Luffy'dir. Üzgünüm, amiraller koparır bu dövüşü...

Yok ifrif jambe yok enma falan anca luffy zorlar bak akainu alır demiyorum yüksek zorlukta savaşır onunla. Her ne kadar oda yonkou'ları çizse de ve yonkou'cu olsam da amiralller çok hafife alınıyor. Milletçe bizde bir sürekli gaz hali var ondan sanırsam. Yonkou 100 ise amiral 85 değildir. 90-95 aralığındadır. Zoro ile sanji daha yeni 70-75 kıvamına geldiler. Fuji, zoro'yu uzaya yollar. Kizaru ifrit jambe çıkaran sanji'ye öyle bir çakar ki şiddetiyle ifrit magma oluverir. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık