Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Roronoa Zoro & Sanji vs. Sakazuki & Issho & Borsalino

Luffy, Zoro & Sanji vs Akainu, Fujitora & Kizaru

• Canavar Üçlü

Kullanılan: 90 49.7%
  • 3 Amiral

Kullanılan: 91 50.3%

• Kullanılan toplam oy
    181
Luffy, Akainu'yu kısa sürede indirebilirse bizimkiler alır.Indiremezse Amiraller alır gibi ama emin değilim

Ilerde geçme imkanı da var.
Peki bu nasıl olacak? 20 yaşında birisi değil Akainu.Dediğin şey bu anime için bile mantıksız.Şuan Roger'dan yaşlıdır bile,Roger biraz daha yaşasa 3,4 amirale mi dalacaktı yani?

Akainu hakisiyle öne çıkan birisi değil kesinlikle.Akainu'nun tek gelişme olasılığı meyvesini uyandırmadıysa uyandırmaktır.Bana göre onu da ya yaptı ya da yapamaz.Kaido ile eşit görmek hele hele güncel Luffy ile eşit görmek saçma.

Peki bu nasıl olacak? 20 yaşında birisi değil Akainu.Dediğin şey bu anime için bile mantıksız.Şuan Roger'dan yaşlıdır bile,Roger biraz daha yaşasa 3,4 amirale mi dalacaktı yani?

Akainu hakisiyle öne çıkan birisi değil kesinlikle.Akainu'nun tek gelişme olasılığı meyvesini uyandırmadıysa uyandırmaktır.Bana göre onu da ya yaptı ya da yapamaz.Kaido ile eşit görmek hele hele güncel Luffy ile eşit görmek saçma.
Seri de prime yaşın 55 filan olduğunu düşünüyorum yani o yaşlara kadar her karakter gelişebilir. Ki zaman atlamasından sonra karakterler inanılmaz güçlendi. Akainu'da da kral haki filan hepsinden bekliyorum. Hakiyle öne çıkmadığı da nerden çıktı ts öncesi kimse de haki çıkmadı zaten. Bu adam haki miktarının ne kadar güçlü olduğunu 10 gün Aokiji savaşıyla kanıtladı.
Roger zaten en güçlü dönemindeydi. Ayrıca nereye dalıyor 3 4 amirale 2 tane rastgele amiral çatır çutur döver Roger'ı.
Dediğin gibi meyve uyandırmasıyla da Kaido'yu geçebilir.
Şu an Kaido ve Luffy ile eşit görmüyorum ama olmayacağı hatta daha güçlü olmayacağı anlamına gelmiyor bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık