Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Kapışan versiyonlarına göre değişir.
Marineford'da dalsaydı Garp Sakazuki'ye çok yüksek ihtimalle parçalardı. Marineford'da ikiside tam güçlerinde kapışsalar Garp zorlanarak kazanırdı.
Şuanki güncelde Sakazuki zorlanarak alır.
İkisinin de zirve hallerini karşılaştırdığımızda ise net bir şey söylemek zor. Oda'nın Garp'a biçtiği değer belli. Serinin zirvesi olan Roger ve Xebec ile yan yana çiziliyor ama Sakazuki'nin net serideki konumu ne olacak henüz belli değil. İkisine de kayabilir.

Sayfalarca Garp'ın kral hakisi yok wikide yazmıyor diye mesai yapmışsın.Sanki bunları yazmamış gibi ama ne değişti ya diyorsun.Dalga mı geçiyorsun ?
Wiki'de yazmadığı için Garp'ın kral hakisine sahip olmadığını düşünüp sayfalarca yazı yazmışım 6 yıl önce evet doğru? Ne yapayım şimdi peki? Kendimden mi utanayım? Çırılçıplak soyunup sokakta boynuma tabela asıp gezeyim mi? İsterseniz büyük bir tören düzenleyelim ve korsanfan üyelerinin önünde harakiri yapayım, ne dersiniz? 6 yıl boyunca bugünü beklemiş gibi buraya gelip "İşte bu lan işte bu! Gördünüz mü bak nasıl da rezil rüsva oldunuz. Oda baba hepinize koydu hhahaha." triplerini yaşamak için kaç yaşında olmanız gerekiyor? Ve dahi bir insanın günümüzden 6 yıl önce yazdığı sıradan şeylerden dolayı burada dalgaya almak için ne kadar küçülmüş olmanız gerekiyor?

2017 senesinde sayfalarca mesai yapmışım ee? Yüz kızartıcı suç mu işlemişim? Bir de "Dalgamı geçiyorsun?" demişsin. Gerçek hayatta var olmayan karakterler uğruna müritlik yapmayın. Bak ben bu farkındalığı 2018'in sonlarına doğru edinmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Sana da tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Wiki'de yazmadığı için Garp'ın kral hakisine sahip olmadığını düşünüp sayfalarca yazı yazmışım 6 yıl önce evet doğru? Ne yapayım şimdi peki? Kendimden mi utanayım? Çırılçıplak soyunup sokakta boynuma tabela asıp gezeyim mi? İsterseniz büyük bir tören düzenleyelim ve korsanfan üyelerinin önünde harakiri yapayım, ne dersiniz? 6 yıl boyunca bugünü beklemiş gibi buraya gelip "İşte bu lan işte bu! Gördünüz mü bak nasıl da rezil rüsva oldunuz. Oda baba hepinize koydu hhahaha." triplerini yaşamak için kaç yaşında olmanız gerekiyor? Ve dahi bir insanın günümüzden 6 yıl önce yazdığı sıradan şeylerden dolayı burada dalgaya almak için ne kadar küçülmüş olmanız gerekiyor?

2017 senesinde sayfalarca mesai yapmışım ee? Yüz kızartıcı suç mu işlemişim? Bir de "Dalgamı geçiyorsun?" demişsin. İsterseniz evimin adresini vereyim gelip suratıma tükürün 6 yıl önce yazdığım şeylerden dolayı :D Biraz dışarı çıkın ve sosyalleşin. Ne bileyim arkadaş falan edinin. Gerçek hayatta var olmayan karakterler uğruna müritlik yapmayın. Bak ben bu farkındalığı 2018'in sonlarına doğru edinmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Sana da tavsiye ederim.

Hemen gidip balkondan atlıyorum şimdi. Oda baba bana koymuş geçirmiş. Vah vah ne kadar utanç verici.
Fakir edebiyatı da geldi.Mükemmel.
Bak wikide yazmıyor ama ben sana söyleyeyim Mihawk'ın kral hakisi çıkacak.Bi de bunun için mesai harcama buralarda.

2017 senesinde sayfalarca mesai yapmışım ee? Yüz kızartıcı suç mu işlemişim? Bir de "Dalgamı geçiyorsun?" demişsin. İsterseniz evimin adresini vereyim gelip suratıma tükürün 6 yıl önce yazdığım şeylerden dolayı :D Biraz dışarı çıkın ve sosyalleşin. Ne bileyim arkadaş falan edinin. Gerçek hayatta var olmayan karakterler uğruna müritlik yapmayın. Bak ben bu farkındalığı 2018'in sonlarına doğru edinmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Sana da tavsiye ederim.

Hemen gidip balkondan atlıyorum şimdi. Oda baba bana koymuş geçirmiş. Vah vah ne kadar utanç verici.
hiçbir şekilde mantıklı açıklama yapma ona. Hiçbir düzgün argümanı yok. Sadece alay etme,dalga geçme var.

Sengoku Garp ikilisine sıkıysa gelin çeken BB, Akainuyu görünce tüm tayfasiyla topukluyor, Garpin haki selalesiyle yaptığı yıkımı Akainu bir kol hareketiyle yapıyor, WBden hazırlıksız ve dikkatsiz iki temiz yumruk yese Garp belini doğrultamaz, Akainu bir şey olmamış gibi WB tayfasini kovalıyor, Garpin Akainu için beni tut sengoku demesi boş laf başka bir şey değil :)
Sengoku tutmasaydi amiralim Nika’nin dedesiyle havuc kafali abisini (hani su Kid’i tekleyen) de mezara koyacakti

Garp yaşlandı. Bel bağlayacağı bir Gura Gurası yok. Ama yine de performansına bakarsak WB'den fazlasını yapar.

Sakazuki'nin sırtında daha doğmamış yetimlerin bile adalet hakkı var. Sakazuki düşerse OP evreni düşer. Bu sebeple her savaşı kazanmak zorunda. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık