Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Galiba Roger mevzusu o zaman.
Roger sonsuz güce sahip değil sonuçta.
Hastalıktan ele ayağa düşmemek için ölmeyi seçmedi mi?
Hastalık etkiliyorsa zaman da etkiler.
Zaman etkiler de senin düşündüğün kadar etkilemez. Bak Wb ye , en yaşlı zamanında bile Akainu'yu yerin dibine soktu. Wb böyle yapıyorken, KK ne yapar sen düşün artık

Zaman etkiler de senin düşündüğün kadar etkilemez. Bak Wb ye , en yaşlı zamanında bile Akainu'yu yerin dibine soktu. Wb böyle yapıyorken, KK ne yapar sen düşün artık
Yerin dibine sokmak ifadesi Japonca'da var mı bilmiyorum.
Eğer bir gönderme yapılmamışsa yerin dibine girse ne olur? Kafayı alan Akainu, kafasız kalan WB.

Roger hayatı boyunca Korsanlar Kralı mıydı?
Gelen geçene hep tek mi attı?
Ölmemiş yaşlı Roger vs Akainu olsa Akainu epey zorlanırdı ama sonuç başta dediğim gibi olurdu.

Son düzenleme:
Konuda yazılmamış Garp'ı hangi haliyle ele alacağız?

En iyi hali ise rakibi Roger-WB zaten. Akainu söz konusu olamaz.
Zaman atlamasından önce yani MF'de ise bana göre Oda Garp'ı daha güçlü ama ne yapacağını bilmiyor bocalıyor diye çizdi.
Zaman atlamasından sonra bilemeyeceğim. Oda Garp iyice yaşlandı artık gücü iyice düşüşe geçti diye gösterebilir. Ya da zaten yaşını başını almış gelişeceği kadar gelişmiş Akainu'yu ilginç bir şekilde daha gelişmiş gösterebilir. Bu sebeple zaman atlamasından sonrası için bir şey diyemem. Diğer durumlar için Garp sakat kalsa bile Sakazuki'yi alır diyorum.

Son düzenleme:
Yerin dibine sokmak ifadesi Japonca'da var mı bilmiyorum.
Eğer bir gönderme yapılmamışsa yerin dibine girse ne olur? Kafayı alan Akainu, kafasız kalan WB.

Roger hayatı boyunca Korsanlar Kralı mıydı?
Gelen geçene hep tek mi attı?
Roger vs Akainu olsa Akainu epey zorlanırdı ama sonuç başta dediğim gibi olurdu.
''Yerin dibine soktu'' Türkçe deyim olduğu için kullandım.
Wb teketek mi yaptı Akainu'ya? Adam oraya gelene kadar bir sürü kişiyle savaştı. O kadar şeye rağmen Akainu'yu ''dövdü''.

Senin ifaden ''Korsan kral dinlemez''. Yani KK olduktan sonraki değerlendiriyoruz ki Akainu biraz yavaş gitsin

Senin ifaden ''Korsan kral dinlemez''. Yani KK olduktan sonraki değerlendiriyoruz ki Akainu biraz yavaş gitsin
İyice zorlamışsın cümlemi o anlamı çıkartmak için.
2 cümle bile kullanmadım, arada virgül var.

Cümlem:
İster Garp olsun ister ölmemiş yaşlı Roger olsun, en aktif dönemini yaşayan Akainu kahraman veya Korsanlar Kralı dinlemez, deler geçer.
Burada Roger'ın yaşlılık halinden bahsettiğim çok açık.

Garp Akainu'yu yerin dibine gömer. Karşısında ikide bir diz çöküp kan kusacak biri yok. Garp'ın gençliği Yonko üstü yaşlanınca öyle ahım şahım bir düşüş yaşamamıştır. Amiral alabilir diye düşünüyorum. One Piece'te yaşlılık yüzünden aşırı güçten düşen biri yok. WB hastalıktan dolayı o haldeydi yaşlılıktan değil. Rayleigh 20 küsür yıl eline kılıç almadığı için Kizaru karşısında zorlandı yaşlılıktan değil. 20 küsür yıl eline kılıç almasa Shanks de körelir Roger da. BM çok mu genç mesela. Kadın 68 yaşında ama bomba gibi.

Sen cümleyi iki parça halinde yazıp değerlendirirken tek parçasını ele alıyosun herhalde? :)) Cümlenin ilerisini de oku istersen
Türkçede 25 tane zaman var da ben mi kullanmadım? :sapkali:
Bir zamanlar KK unvanı varsa bir kişide, o kişi hakkında konuşurken KK diye belirtebilirim.
Anlatım bozukluğu bile mevcut değil cümlemde.
Bu cümleden çıkarılması gereken çok net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık