Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    138
Mf halleri üzerinden düşüneceksek. Wb haki kullanamaz halde. Ama meyve gücü gençliğindeki gibi değişmemiş.
Garp ise hastalığı görünen olmamasına rağmen yaşlılıktan dolayı muhtemelen eski hakisi yok. Herşeyi haki olan bir karakter için bu eksiklik büyük kayıp.

Bana kalırsa ikiside aynı anda iner galip çıkmaz denk dövüş olur.

Mf halleri üzerinden düşüneceksek. Wb haki kullanamaz halde. Ama meyve gücü gençliğindeki gibi değişmemiş.
Garp ise hastalığı görünen olmamasına rağmen yaşlılıktan dolayı muhtemelen eski hakisi yok. Herşeyi haki olan bir karakter için bu eksiklik büyük kayıp.

Yaşlanmanın Haki'yi düşürdüğüne örnek verebilir misin?

Yaşlandıkça hakisi niye zayıflasın ki :S Rayleigh mesela hiç hakisi zayıflamış gibi durmuyordu Kizaru ile uğraşırken yada BM kaç yaşında hala taş gibi diyorlar.

Yaşlanmanın Haki'yi düşürdüğüne örnek verebilir misin?
Rayleigh'in h.haki çok kullanamadığı vs. hatırlıyorum. Bunun yanında haki kullanmak bedeni yoran birşey olma imkanı var. HxH mangası üzerinden gidersek öyleydi. One piece^'te hakiyi oradakine benzediğinden olma ihtimali yüksek.
Aynı şekilde Wb bedeni hasta olduğundan haki doğru dürüst kullanamıyor.

Son düzenleme:
Genç hallerinden bahsediliyor sanırım.

Yani?

D.'nin D.'den başka dostu yoktur. Zaten bunun örneği Roger'ın evladını Garp'a vermesidir.

Çok kötü olduğunu biliyorum, vurmayın.
Marineford'da savaşsalardı denilmiş ilk mesajda ona göre cevap verdim ben. Duruma göre değişecek bir sonuç. Bana göre savaşta darbe yemiş Beyazsakal alamaz Garp'ı. Ama henüz savaşın başında yara almamışken alırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık