Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Saka ile alakası şu. Luffy aristokratları gücü yettiği için yencek çünkü çoğu çöp. Asıl kuvvetler ile nasıl savaşacak amiraller gibi, gorosei, im, bütün krallıklar bunlar nolcak. Asıl güçler dururken luffy çöple uğraşmış olacak. Hiçbir şey değişmeycecek çünkü karşıdan güçlü biri ölmemiş oluyor. Sadece sıradan züppeleri öldürmüş oluyorsun.

Edit:Böyle bir durumda tek kazandığın şey daha fazla düşman ve daha fazla gözü üzerine çekmiş olmuş olursun başka yararı olmaz.
Yahu amaç Boa'yı düzene sokmak, dünyayı değiştirmek değil ki? Bu da gayet göreve gelecek insanlara bir göz dağı verir. Luffy Skypea'ya, Alabasta'ya düzen getirdi de sıçıp batmış haldeler mi şu an? Hayır. Sen ne tartışıyorsun ki?

Yahu amaç Boa'yı düzene sokmak, dünyayı değiştirmek değil ki? Bu da gayet göreve gelecek insanlara bir göz dağı verir. Luffy Skypea'ya, Alabasta'ya düzen getirdi de sıçıp batmış haldeler mi şu an? Hayır. Sen ne tartışıyorsun ki?
Nolcaktı orayı ele geçirseydi luffy ? Her yer aynı boklukta evrenin tamamı yozlaşmış. Bir tarafta insanları köle gibi gören asiller bir tarafta korsanlar var normal halk her tarafta mundar olmuş durumda. Luffy boa nın içinden geçerdi işleri düzene sokardı fakat hükümet istediği an orayı tekrar istediği şekle çevirirdi. Luffy wano dan ağrı ne yapacak ? Evren hükümetin elinde.

Ben şunu demeye çalışıyorum evet bir şeyler değişirdi belki belli bir süre belki hep. Bu durum hükümete bağlı benim tartıştığım genel anlamda yani tüm dünyada anlamlı bir praktis olur muydu kesinlikle olmazdı.

Nolcaktı orayı ele geçirseydi luffy ? Her yer aynı boklukta evrenin tamamı yozlaşmış. Bir tarafta insanları köle gibi gören asiller bir tarafta korsanlar var normal halk her tarafta mundar olmuş durumda. Luffy boa nın içinden geçerdi işleri düzene sokardı fakat hükümet istediği an orayı tekrar istediği şekle çevirirdi. Luffy wano dan ağrı ne yapacak ? Evren hükümetin elinde.

Ben şunu demeye çalışıyorum evet bir şeyler değişirdi belki belli bir süre belki hep. Bu durum hükümete bağlı benim tartıştığım genel anlamda yani tüm dünyada anlamlı bir praktis olur muydu kesinlikle olmazdı.
Yani geneli değiştiremiyorsak daha küçük çaplı değişiklikler yapmayalım halk için, bunu mu demek istiyorsun? :D

Ben de gayet var diyorum, bak Alabasta'ya ve önceki yaşam şartlarına. Sana göre olmayabilir ama oradaki insanlar için var.
Yani birinin amacı vardır gezidği gördüğü yerlerde zulüm varsa el atar luffy gibi. Peki hiç düşündün mü luffy nin yolunun hiç kesişmediği ne zulme uğrayan yerler var. One piece %90 ı böyle belki. Oralar nolcak peki :D

Birinin amacı vardır bu işin ramak ramak gezip çözülmeyeceğini bilir. Yanına adam toplar. Kolektif olmaya çalışır. Birilerinin kendi gibi gerçekleri farketmesini bekler. Doğru zamana geldiğinde de bu işi yapar.

Yani her yiğidin yoğurt yeyişi farklı baba. Senin vicdanın, mantığın, hayata bakış açın tek gerçek olmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık