Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
:good:
Kutsal köpeklere köpeklik yapmadığı için sevmiyorsun değil mi Dragon’u, hadi itiraf et
Çok agresifsin, kim laf söylese onun nicki ya da sevdiği karakter üzerinden saldırıyorsun. Böyle savunma olmaz. Herkes nicki ya da sevdiği karakter üzerinden mi konuşmak zorunda? Savunman yoksa ki yok olsa yapardın ancak patlayacaksiniz diyorsun. Komik oluyor. Sakazuki dofy, x y Z diye gider herhangi bir karaktere laf ederken bütün karakterlere laf etmek zorunda mıyız? O da şöyle bu da böyle diye. Dragon başlığında dragon konuşuyoruz birakta biraz konuşalım. Doff sakazuki başlıklarına git yaz, kimse elini tutmuyor.

Çok agresifsin, kim laf söylese onun nicki ya da sevdiği karakter üzerinden saldırıyorsun. Böyle savunma olmaz. Herkes nicki ya da sevdiği karakter üzerinden mi konuşmak zorunda? Savunman yoksa ki yok olsa yapardın ancak patlayacaksiniz diyorsun. Komik oluyor. Sakazuki dofy, x y Z diye gider herhangi bir karaktere laf ederken bütün karakterlere laf etmek zorunda mıyız? O da şöyle bu da böyle diye. Dragon başlığında dragon konuşuyoruz birakta biraz konuşalım. Doff sakazuki başlıklarına git yaz, kimse elini tutmuyor.
Kardeşim biz Dragon’u savunuyorken sen gözlerini kapatıyordun herhalde. En az 10 sayfalık savunma yaptım, okumadın diye tekrar tekrar yapayım mı? Sırf Dragon’a laf atmak(ki laf atmak bile denemez) için boş yaptığınız için ben de bu şekilde cevap veriyorum.

Adam onlarca adayı özgür bırakır, millet “altı üstü kıytırık 3-5 ada” der. Halbuki Luffy bile 1 adayı özgür bırakabilmek için 100 arkı deviriyor.
Adam dünya hükümetinin bir numaralı düşmanı, kutsalların bir numaralı düşmanı, dünyadaki adaletsizliğin bir numaralı düşmanı, yıllardır tek gayesi dünyadaki adaleti sağlamak, millet “hiç bir şey yapmıyor, hiç bir amacı yok, senelerdir tek bir şey yapmıyor” diyor.
Adam büyük bir ordu kurmuş, Sabo’yu yetiştirmiş, Kuma, Ginny, Ivankov gibi daha nicelerini özgür kılmış, dünya hükümetinin boyunduruğu ve zulmü altında kalmaktan insanları kurtarmış, tonlarca icraatiyle dünyanın en çok aranan kişisi olmuş, dünya hükümeti nezdinde en tehlikeli kişi, millet “Kuma ondan çok iş yaptı, luffy ondan çok iş yaptı” diyor.

Millet bu kadar kör, sağırken, ben yüzlerce paragraf yazıp niye kendimi yorayım? Patlayacağınız günü zevkle bekliyorum deyip kenara atıyorum. Hepsinin patlayacağından eminim sonuçta, tıpkı Mihawk haterlarının patlayacağını bildiğim gibi, bunları bilmek için çok da düşünmeye gerek yok. Serinin dinamikleri açık, bazıları görmemekte ısrar ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık