Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Wanoya bile gidememiş biri aramızdaki farkı görmek için slash atam diyen biri haberi bile yok yonkou seviyesinden öyle cahil sürekli savaş erteleyelim diyen şatoda şarap içen peşine düşülünce croconun yanına kaçan buggy one piece alalım deyince şekilden şekile girip terleyen adam değil mi bu ya🤭
Virgül koyardı en azından diye düşünüyorum.

Büyük hissediyorum. Mistik Zoan meyvesi ile efsane giriş yapacak diye hayal ediyorum. Bu dileğimin ıslak bir rüya olarak kalmamasını diliyorum :D:p

1000 küsür bölümdür adı hariç neredeyse hiçbir şeyini bilmiyoruz herifin ve bilinmediği halde baya sevilen bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Meyve gücü var mı, varsa gücü ne? Dünyanın en çok aranan adamı ama bu herif naptı ki en çok aranan adam haline geldi? Çok fazla gizem var ve OP'de bunların hepsini bu hız ile ilerlersek nasıl göreceğiz! Oda reis, hızlanman gerekiyor

Merak ediyorum, Dragon ve Devrim Ordusu, Arabasta'daki İsyancı orduyu, Crocodile'ın kötü amaçları için desteklediğini bildiği için mi desteklemedi yoksa sadece Oda-sensei o zaman onları kullanmak mı istemedi?

Bence yonkou seviyesi çıkacak sadece. Şimdiden söyleyim. Dragon zaten tek başına dünya hükümetine meydan okuyabilecek güçte olsa Luffylere gerek kalmazdı ya da işler daha kolay olurdu.

Şimdiden söylüyorum, at fava bekle.

Dragon'un işlevini Gan Fall, Kyros vb gibi tipleri düşünerek çıkarabilirsiniz. O ada için güçlü ama lideri devirebilecek gücün çok uzağında.

Dünya için güçlü ama İmu'ya meydan okuyabilecek gücün çok uzağında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık