Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Bu konudan ben de şikayetçiyim ama yapacak bir şey yok Dragon olmasa ortada devrim ordusu diye bir şey olmazdı. Sabo'da öyle boş beleş bir adamın emrine girmez zaten.
@carpe d. em

Şimdi bu yorumu ikiniz için atmış olayım bunca seneden sonra okuyucunun artık bir aksiyon beklemesi en doğal hakkı fakat.. toplu bir savaşa girilmeyecekse kurumun en kıdemli adamı koltuğunda oturuyor.

Örnek vermek gerekirse belki de en büyük icraatlere sahip amiral diyeceğimiz Sakazuki. Filo Amirali olduğundan beri pek bir şey yapmıyor. Şubede veya yakınında vakit geçiriyor emir erlerini yönlendiriyor.

Gorosei yıllardır şu gücüne rağmen harekete geçmemiş işler ciddiye binince kendisi de aksiyona girdi ama Im yine koltuğunda duruyor. O da Hükümetin en büyük otoritesi.

Dragon 800 yıllık bir iktidara baş kaldırıyor sıfırdan düşmanlarının üstüne çıkması çok zor. O yüzden en güçlü askerlerini görevlendiriyor. Benim de beğenmedim yönler var Devrimci ordusuna dair ama Dragonla evrenin şartlarını göz önüne aldığında empati kurmak zor değil. Hükümeti en zayıf anında vurmak isteyecektir. Doğru zamanı kolluyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık