Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Hızı çok takmıyorum ben.Sonuçta gördük ki ikisine de evrenlerinde tepki verebilen adamlar var.İllaki birbirlerine de tepki verirler.Onun dışında fiziksel olarak op çok yukarıda.Bir de b.haki gibi saldırı gücü ve savunmayı destekliyecek unsurlar işin içine girince fark daha da artıyor.Ninjutsu falan Minato'yu kurtarmaz.Kizaru alır.

Kizaru için aşırı rahat bi vs olur. hashirama ve madara seviyesinin altındaki naruto karakterlerinin gear 4'süz luffy'e karşı bile şansı yok.

Naruto karakterleri fiziksel olarak one piece'e kıyasla çok zayıf. Yakın mesafeye girdikleri an dövüş biter. Rakibi uzakta tutarak dövüşenler de sadece gaara, deidara ve kukla ustaları. Diğer herkes yakın mesafeye giriyor.

Minato kizaru'ya dokunabilse bile hasar verebilecek güçte saldırısı yok. yumruk atsa kendi eli kırılır, shuriken atsa shuriken kırılır, rasenganla vursa en fazla kıyafetini buruşturur.

Naruto'da saldırılar geniş alan kaplasa da verdikleri hasar çok düşük. Narutodaki dayanıklılıkla one piece'teki dayanıklılık ayrı liglerde.

Kizaru için aşırı rahat bi vs olur. hashirama ve madara seviyesinin altındaki naruto karakterlerinin gear 4'süz luffy'e karşı bile şansı yok.

Naruto karakterleri fiziksel olarak one piece'e kıyasla çok zayıf. Yakın mesafeye girdikleri an dövüş biter. Rakibi uzakta tutarak dövüşenler de sadece gaara, deidara ve kukla ustaları. Diğer herkes yakın mesafeye giriyor.

Minato kizaru'ya dokunabilse bile hasar verebilecek güçte saldırısı yok. yumruk atsa kendi eli kırılır, shuriken atsa shuriken kırılır, rasenganla vursa en fazla kıyafetini buruşturur.

Naruto'da saldırılar geniş alan kaplasa da verdikleri hasar çok düşük. Narutodaki dayanıklılıkla one piece'teki dayanıklılık ayrı liglerde.

https://static.comicvine.com/uploads/original/11124/111242221/5126998-5377451678-Chiba.PNG

Naruto ve Sasuke ay boyutunda meteor yaratabiliyor, ama G4'süz Luffy'e şansları yok diyorsan, sen bilirsin. :/

https://static.comicvine.com/uploads/original/11124/111242221/5126998-5377451678-Chiba.PNG

Naruto ve Sasuke ay boyutunda meteor yaratabiliyor, ama G4'süz Luffy'e şansları yok diyorsan, sen bilirsin. :/
Güç seviyesiyle çok alakasız attığın şey. Zaten madara ve hashiramanın altındaki seviye dedim.

Ağaç delemeyen shurikenin ölümcül olduğu, tsunade'nin 1. Bölümdeki luffy seviyesindeki yumruklarının joninlere tek attığı bi manga naruto.
Naruto dövüşlerin taktiksel olduğu, sınırlı chakranın en iyi şekilde kullanılmaya çalışıldığı, her darbenin önemli olduğu bi seri.

One piece ise zoro'nun daha alabasta arc'ta çeliği kağıt keser gibi kesmeye başladığı bi seri. Bu adam bile pacifistaya hasar veremiyor, iki yıl sonra luffy pacifistaya tek atıyor.

Bu konuyu tartışıyorsak mangaları bambaşka bi şekilde okumuşuz zaten. Luffy'nin jet pistolle tek atamayacağı jonin yok.

Bu şekilde bakmak da doğru değil.Op evreninde sadece ilgili meyveyi yiyerek ulaşabileceģin güçlere bu adamlar doğuştan sahip.Bir uchiha rahatlıkla mera mera meyvesinin tekniklerini kullanabiliyor.Bunun 5 elementini birden kullananı var,kekkei genkaisi var var oğlu var yani.

Mevzu dayanıklılıksa mühürlere bile ihtiyaç duymadan iyileşen Hashirama var Narutoda.Keza mühürler ile iyileşebilen karakterler de var.Mühurleme tekniklerine zaten girmiyorum.

Naruto kendi evreni içinde güç olarak tutarlı bir seri.Birisi raikiriyi yedi mi değişik bir yeteneği yok ise ölüyor.One piece de ise boyle bir şey yok.Dağ parçalayan saldırılar anca işliyor vücüda.Deidaranın kendini imha ettiği saldırıdan Naruto evreninde kurtulabilecek kişi sayısı bir elin parmakları kadar iken Op evreninde bu sayı yüzleri hatta binleri bulabilir.

Güç seviyesiyle çok alakasız attığın şey. Zaten madara ve hashiramanın altındaki seviye dedim.

Ağaç delemeyen shurikenin ölümcül olduğu, tsunade'nin 1. Bölümdeki luffy seviyesindeki yumruklarının joninlere tek attığı bi manga naruto.
Naruto dövüşlerin taktiksel olduğu, sınırlı chakranın en iyi şekilde kullanılmaya çalışıldığı, her darbenin önemli olduğu bi seri.

One piece ise zoro'nun daha alabasta arc'ta çeliği kağıt keser gibi kesmeye başladığı bi seri. Bu adam bile pacifistaya hasar veremiyor, iki yıl sonra luffy pacifistaya tek atıyor.

Bu konuyu tartışıyorsak mangaları bambaşka bi şekilde okumuşuz zaten. Luffy'nin jet pistolle tek atamayacağı jonin yok.
Jonin var, Jonin var. Kum joninleri var, Bee var, Jiraiya var. Orochimaru var. Bee filan da Jonin yalnız? Jiraiya'da jonin. Yapabildikleri;

http://img.mangastream.com/m/1/65982646/ed6533ed626034c9eeb4c54980df4771.png

Koca ormanı saniyeler içerisinde yok ediyor bir Jonin olan Killer Bee.

Hani Yonkou Big Mom'ın ataklarının yapamadığı bir şey?

Atak gücü dedin, atak gücü attım, nasıl güç seviyeleriyle alakasız? Tsunade'nin öğrencisi Sakura'nın alelade bir yumruğu ;

https://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111114283/3178151-sakura+punch.jpg

Tsunade'nin yumrukları Susanoo klonu haklıyor, 1. bölümdeki Luffy filan bırakın bunları. :)
Şu an yaptığın şu aynı mangayı okumuyoruz tripleri kirli dövüşmektir hocam. Bak Naruto evreni ayı yaratan, 15-20 şehir havalandırılan bir seri. Ben demiyorum ki Kizaru tek yer, ama tutuğunuz tavır ve argümanlar doğru değil. Kusura bakmayın.

Jonin var, Jonin var. Kum joninleri var, Bee var, Jiraiya var. Orochimaru var. Bee filan da Jonin yalnız? Jiraiya'da jonin. Yapabildikleri;

http://img.mangastream.com/m/1/65982646/ed6533ed626034c9eeb4c54980df4771.png

Koca ormanı saniyeler içerisinde yok ediyor bir Jonin olan Killer Bee.

Hani Yonkou Big Mom'ın ataklarının yapamadığı bir şey?

Atak gücü dedin, atak gücü attım, nasıl güç seviyeleriyle alakasız? Tsunade'nin öğrencisi Sakura'nın alelade bir yumruğu ;

https://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111114283/3178151-sakura+punch.jpg

Şu an yaptığın şu aynı mangayı okumuyoruz tripleri kirli dövüşmektir hocam. Bak Naruto evreni ayı yaratan, 15-20 şehir havalandırılan bir seri. Ben demiyorum ki Kizaru tek yer, ama tutuğunuz tavır ve argümanlar doğru değil. Kusura bakmayın.
Saldırıların büyüklüğünün çok bir önemi yok bence.Optakiler zaten fiziksel kuvvet ve dayanıklılık olarak daha yukarıda.Üstüne yapacakları bir b.haki savunması bu tarz saldırıları küçük hasarlarla atlamak için yeterli.BM'nin ataklarının da bunları yapamayacağını nerden biliyorsun ayrıca ? Kadın bilinçsiz bir şekilde şu an.Bilinçli olsa ve dağa taşa bir saldırı yapsa aynı hasarı gayette verebilir.Hashi,Madara,seri sonundaki Naruto ve Sasuke gibi isimleri geçersek opta komutan ve üstü seviyedeki adamlar Naruto evrenine göre daha ağır geliyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık