Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mikasa Ackerman vs Annie Leonhart

Mikasa Ackerman vs Annie Leonhart

• Kullanılan toplam oy
    82
Eren olsa bile Mikasa delirince kendini kaybedip hatalı hareketlerde de bulunabiliyordu sanırım hatırladığıma göre. Annie 0,1 fazla ihtimalle alır.

Eren bu anısını Zırhlı Titan ile dövüşürken hatırlıyor. Zırhlı Titan ondan fiziksel olarak daha güçlü olduğu için mücadelede dayak yiyen tarafken bu anı aklına geliyor. Annie, Mikasa'nın dövüş teklifini kabul ettiğinde şöyle bir af ediyor: canavarlara/hayvanlara karşı yaracak mı merak ediyorum? diyor ve daha sonrasında anı bitiyor. Burası önemli nokta zira bu anıyı hatırladıktan sonra Eren, Annie'nin kendisini yenerken uyguladığı dövüş tekniğini Zırhlı Titan'a uygulayıp baskın geliyor.
Gönlüm her ne kadar Mikasa demek istese de sanki Annie'nin yendiğine dair bir gönderme olarak yorumluyorum.

Bence serinin sonlarında bu maçın akıbeti belli olacak. Tekrar Annie vs Mikasa bekliyorum şahsen.

Annie daha eğitimli ve tecrübeli. Ama Mikasa güç ve refleksler bakımından daha güçlü. Yeri geldi Levi'ı devirdi o kız. Eren takıntısından kurtulabilse çok pis döver de muhtemelen Eren'le alakalı bir saçmalıktan dolayı tam performans sergileyememiş ve berabere bitirmiştir.
Şıklarda niye berabere yok?

Annie daha eğitimli ve tecrübeli. Ama Mikasa güç ve refleksler bakımından daha güçlü. Yeri geldi Levi'ı devirdi o kız. Eren takıntısından kurtulabilse çok pis döver de muhtemelen Eren'le alakalı bir saçmalıktan dolayı tam performans sergileyememiş ve berabere bitirmiştir.
Şıklarda niye berabere yok?
Gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık